O hayali parıltı nereye kaybolmuştur?

"İkisi de yitip giden bir şeyden bahsedip durur. Ayağımın ucundaki hercai menekşe de aynı masalı anlatır. O hayali parıltı nereye kaybolmuştur? Şimdi nerededir o görkem ve o düş?"

Bilenlerin bildikleri üzere bir süreliğine siteye ara vermiştim. O bir sürelik zaman dilimi içinde çok sevdiğim iki muazzam dizi sona erdi. İlki Penny Dreadful, ikincisi ise Person Of Interest idi...
Her ikisinin de kendi kulvarında sundukları kalite bakımından iyi yapımlar oldukları barizdir.
Person Of Interest etkin bir final ile veda ederken, Penny Dreadful bazı şeylerin tamamlanmadığı halde buruk bir tat bırakarak süresini doldurmuştur.
Özellikle Penny Dreadful'un finalinde John Clare karakterinin seslendirdiği şiir de apayrı bir lezzet katmıştır.
Böylesine sanatsal, kaliteli ve dengeli yapımların biraz daha uzamasını isterdim. Ancak olmadı ve geçiştirilen bir nedenden dolayı bittiği ilan edildi. Peki, sizin bu tür dizileriniz oldu mu?

0|1
3|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Person of İnterest'e bir başlayamadım, indirdim duruyor öyle, iyi oldu ya aklıma getirdiğiniz için 😊😊

0|1
    0|0
  • Eeee ne demiştim ben
    Hayaller önden gider gerçekler onları gömer paşam

0|0
    0|1
  • Uzaydaki kara deliklere.

0|0
    0|0
Yükleniyor...