Almanyada yasayan yok mu ya :D? veya Yurt disi?

Ben almanyada yasiyorum ve kendimi Burda tek Yurt disinda yasayan biri olarak hissediyorum -,- :D yanliz olmadigimi söyleyinnnnnnnnnnnnn

0|1
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• ne mutlu sana Almanya da olduğun için.. Bir sor bakalım bizleride almazlar mı oraya..

1|1
    0|0
    • memleketimi özlüyorum ama ben

• ya evet var ama türkiyedeki gibi olmuyo ya gelsen görsen sende anlarsin

• doğru haklısınız. tabii ki Türkiyede ki gibi olmaz.. ama Türkiye de de çoğunluk herkes geçim derdi ile uğraştığından o eski arkadaşlıklar da kalmadı.. Gülücükler hep sahte ; çok belli ediyorlar bunu..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Bende varım diyecemde, şu an Tr'de yaşıyorum

0|0
    0|0
    • Sommerferien?

• @Asdfgzru @soran inşallah nasip olur sizede, vatan gibisi yok dışardaki ezan sesi yeter.

• Yalnız değilsin, merak etme :D Ben de Avusturya'da yaşıyorum.

0|0
    0|0
  • yalniz degilsin

0|0
    0|0
  • Yanlız değilsin

0|0
    0|0
  • 3 kişilik yer var mı bizide all

0|0
    0|0
    • valla evde 6 kisiyiz sigmiyoruz diye müstakil ev satin aldik ama ordada odalar dolu :D

• Almanya'da yaşıyorum :)

0|0
    0|0
  • Yurtdişinda yaşiyorum.

0|0
    0|0
  • Bende almanyada yaşiyorum lanet olsun

0|0
    0|0
    • neresinde?

• Sorum olacak peki ailemde temelli dönmeyi istiyormu? Benimkiler istemiyor sadece ben istiyorum ve Türkiye'ye Nasıl temelli dönebilirim diye düşünüyorum Nasıl izin verirler diye. Sen birşeyler düşündün mü?

• babam emekli olunca annemgil temelli dönmek istiyo ama Burda geldiklerinde cocuklarini ziyarete falan kalacaklari bir daire olmasi sartiyla. ben temelli Şu an dönemem anca meslek edindikten sonra para biriktirdikten sonra ve kendi ayaklarimin üstünde durduktan sonra. gecici olarak türkiyede annanende babaannende teyzende dayinda kalabilirsin yerleri varsa ve anlasabiliyosan ama tek basina 0 dan bir agac dikmek cok zordur bence

• Yasiyom bacim😄 Du bist nicht allein😄

0|0
    0|0
    • hahah gut wo wohnst dU?

• Das ist doch gut, nächstes jahr kannst du dann urlaub machen😉

• yaa insallah

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...