RED-Gravity Lies yeni vokal çalışmamı dinler misiniz?

Şarkı gerçekten zordu backvokalleri zordu yani. Bide mixi tabikide. Zaten amatör evde kendi çapımda aldığım kayıtlar bunlar basit bir ses kartı ve mikrofon ile Yeterli mix bilgim olmadığı için ancak bukadar. Ve şarkı ağır fakat tarz rock.

Şarkınınsözleri

• Beğendim
    25% (3)50% (6)38% (9)Oy Ver
  • Beğenmedim
    75% (9)50% (6)62% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
güncelleme
güncelleme2

0|1
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel olmuş meslektaş emeğine sağlık. En önemlisi kendi tarzın oluşmuş diyebilirim dinlediğim coverlarında. Genelde farklı farklı şarkılarda insanlar söyleyiş tarzları stilleri birbirinden kopuk ve farklı olur ama sen de o kopukluk yok. Kendi söyleyiş tarzın var. Ki bu çok önemli bence.

0|1
    0|0
    • https://m.youtube.com/watch?v=aLufTdkxUCQ
      Dediğime örnek olarak AC/DC Steppenwolf'dan Born to Be Wild coverı. Brian Johnson bu kadar farklı bir şarkıya bile tarzını nasıl yansıtmış bakar mısın.

• Eyvallah meslektaş.

• Lafı bile olmaz

Kızlar Ne Diyor 1

• Cok guzel :)

0|1
    0|0
    • Hadi oradan :) Az sonra yazıcam he;)

Erkekler Ne Diyor 2

• çok hoş olmuş
    ben mi karıştırıyorum yoksa senin benzerin bir üyelik daha mı var

bu ses tanıdık geldi
    screamı beğendim

0|1
    0|0
    • Beğenmenize sevindim. Benim tek üyeliğim var oda bu hesabımdır. Bu arada youtube kanalımdan diğer coverlarıma göz atabilirsiniz.2 senedir scream ve brutal vokal bunun yanında diğer extreme vokal türlerinide icra ediyorum. Fırsat buldukça böyle amatör kayıtlar alıp yayınlamaya devam edeceğim keyifli dinlemeler.

• bu metal mi oluyo metal ile rock karışımı gibi bişey olmuş

0|1
    0|0
Yükleniyor...