Facebooktan video indirme nasıl oluyor?

arkadaşlar ing video ödevimi pcden silmişim.facede paylaşmıştımm şimdi tekrar lazım oldu pcye nasıl indirebilirim o videoyu ?

Güncellemeler:
arkadaslar çok teşekkür ederim videoyu indirdim son bir sorum olacak videonun sonunda kesmem gereken bir bölüm var onu nasıl kesebilirim ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• idm adında bir pro var onu indir. sonra her nereden video izleyecek olsan video play yaptığında bir cubuk beliriyo ona tıkla indir ya da indirmeyeceksen cubuğu kapat.

0|0
    0|0
    • indirdim olmuyor :(

• iyiyim teşekkür ederim sen nasılsın :)

• iyidir yaa bole uğraşıyom işte game of thrones un inmesini bekliyom, bir akvaryum aldım yeni sıklıkla vicdan muhasebesi yapıyorm.(aldığım işlerde) vicdanımı dinledim huzur buldum. bana şaka gibi gelen basit davalar başka bir insanın yıkımı olabiliyor dimi?! yeni farkettim. bunu bir kenara not edecem. unutmamak lazım. aslında vicdansız sayılabilecek bir kaçamk yaptım. acaba? uff neyse

Erkekler Ne Diyor 5

• upload yapmalisin

0|0
    0|0
  • Internet download manager i kurun. ardından videoyu acınca yukarda video indir yazar. ona basın iniyor. çok basit.

0|0
    0|0
    • realplayer var youtube videolarının üstünde hep çıkıyor indir diye ama bu videoda çıkmıyor ?

• İDM programını indir pc'ye o'da sana videoyu indirsin.

0|1
    0|0
  • Format factory programın adı. Hem format dönüştürücü hem videoyu kesmene yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • Internet download manager indir

0|0
    0|0
    • indirdim. urlyi kopyalıyorm indiriyor sonra açmıyor mediaplayerda ?

• formatı farklıdır. videoconverter indir

Kızlar Ne Diyor 1

• Ulead VideoStudio 11 kur

0|0
    0|0
Yükleniyor...