Güzel teen yabancı dizi önerir misiniz?

Arkadaşlar benim İngilizce seviyem B-1, B-2 sanırım. Teen Wolf falan hiç bir yabancı dizi izlemedim. Ayy hiç izlemedin mi gibi aşağılamak yerine lütfen güzel seviyeme uygun çok sapık şeyler içermeyen yabancı diziler önerir misiniz okulda herkes konuşuyor bir ben bilmiyorum herhalde. Ben teen dizileri seviyorum genelde 14 15 yaşındakilerin izlediği gibi ama hiç izlemedim bugün başlayacağım hayırlısıyla...

Güncellemeler:
Fikrini yazan herkese çok teşekkürler

0|0
19|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Doctor who izle. Kesinlikle oneririm ya coook seviyorum oyle boyle degil. Konusu da bir adam var adi doctor sadece doctor ve gelecek gecmis her yere gidiyor bir zaman yolcusu yani. Canavarlarla uzaylilarla her cesit seyle savasiyo. Ilk bolumde yanina bir yardimci buluyo tesadufen yani ve yanina aliyo her sey oyle basliyor. ilk bolumleri izle devami gelir zaten. ben 3. sezon 7. bolumdeyim Şu an . Dizide aglamisligim da vardir yani.. Kesinlikle izlemelisinnn 😊😊😊😊😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 18

• shamelessi izle

0|0
    0|0
  • Scream korku falan cinsellik var biraz ama anlarsın kelimeleri o açıdan iyi

0|0
    0|0
  • The 100

0|0
    0|0
  • Oneririm ama sapik seyler icermeyen istemissin sustum o yuzden. Ama cinsel icerik olmayan dizi bulmak zor heleki genclik dizisiyse😊

0|0
    0|0
    • Oldun ama yinede söyler misin liste yapıyorum da

• @önemsizlik teşekkürler onu da izleyeceğim teen wolf a başkadım biraz korkunç sanırım ceset buluyo sonra onu kurtadam ısırıyo dolunayda kurtadama dönüşüuo falan korkunç mu sence

• onu ben izledim hala izlerim yeni sezonu bekliorum :D korkunç değil başlarda ergen dizisi gibi gelir ama zamanla öyle olmaıdğını analrsın. çok iyidir o devam et. şiddetle tavsiye ederim :D

• Pretty Little Liars, Teen Wolf, Gossip Girl. Ama okuldakilerle konuşmak istiyorsan güncel bir şey olmalı, Gossip Girl biteli birkaç yıl oluyor. PLL de son sezonunu yayınlıyor şu an. Senin yaş grubun Teen Wolf'u daha çok izliyor sanırım. :)

0|0
    0|0
  • Pretty little liars izle kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Fringe. Bilim kurgu dizisi cinsellikte içermiyor fazla. Bitirdikten sonra tekrar baştan izlemeyi düşünüyorum şahsen 😄

0|0
    0|0
  • suburgatory var her yas kitlesi izleyebilir konusu da cok guzeldir

0|0
    0|0
  • Prison break

0|0
    0|0
  • Disney dizilerini izle. Onlar güzel gençlik

0|0
    0|0
  • Nirvana

0|0
    0|0
  • two broke girl ya da how ı met your mother

0|0
    0|0
  • Gossip girl ❤️

0|0
    0|0
  • The Fosters güzeldir, öneririm

0|0
    0|0
  • Two broke girls

0|0
    0|0
  • Teenwolf, Gossip Girl, Pretty Little Liars, Misfits, Skins, Vampire Diaries, Supernatural, Shameless

0|0
    0|0
  • Supernatural ama yaş ortalaması biraz daha yüksek

0|0
    0|0
  • Senin ismin merve mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...