Kızlar, Kitap okumayı nasıl sevebilirim?

Hiç kitap okumayı sevmiyorum eskiden çok severdim ara verdim ve eskisi gibi sevemiyorum nasıl kendime sevdirebilirim?

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• Sende readingslump var. Ara verince oluşuyor. İçinden geçen daha önce keyifle okuduğun kitapları kurcalayarak , sevdiğin yerleri yeniden okuyarak bunu yenebilirsin.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Hosuna giden filmlerin turune gore kitap secip bir yerden baslayabilirsin

0|0
    0|0
  • sevdiğin konularda okuyarak

0|0
    0|0
  • ilk olarak sevdigin türü belirle. Aşk mı fantastik mi falan diye. Sonra da ona yonelik kitaplar oku. Mesela aşk seviyorsan Sarah jio'nun yagmur sonrasi, gunduzsefasi, bogurtlen kisi kitaplarini onerebilirim. Gerci kadinin tum kitaplari mukemmel bence.. Ask seviyorsan kesinlikle okumalisin. Ben yagmur sonrasi kitabiyla kitaplara baglandim.

0|0
    0|0
  • Okuyarak. Herkesin bildiği, "daha okumadın mı? kesinlikle okumalısın" kitaplarından uzak dur. Kendi zevk ve ilgi alanlarına yönelik kitaplar bul ve bitirmesi zaman alacak kitaplarla başlama ki sıkılma. Ayrıca Wattpad olayından da ilgileniyorsan koşarak uzaklaşmanı öneririm.

0|0
    0|0
  • Senin dikkatini çekecek şeylere yonel canım yani o tarz kitaplar seç sürükleyici olur 😉

0|0
    0|0
  • Hihih 😂 sevdiğin şeyleri oku,
    Bir ara bana da olmuştu, fazla yüklenince kısa süreli bir çöküş oluyor 😊

0|0
    0|0
  • Dikkatini çekmeyen ve sana göre sıkıcı olan kitaplardan öncelikle uzak durmalı ve sevdiğin kitap türlerinden okumalısın. Kendini okumak için zorlarsan hiç anlamazsın , sıkılırsın ve iyice uzaklaşırsın :)

0|0
    0|0
  • suç ve cezayı oku seversin

0|0
    0|0
  • Okumakta ısrar ederek, alışarak. Ha bir de sevdiğin yazarlardan başlayarak. :)

0|0
    0|0
  • Güzel bir kitapla

0|0
    0|0
  • Muhammed bozdağın kitaplarını oku tekrardan seversin

0|0
    0|0
  • wattpad var oradan okumaya başla çok güzel kitaplar var öneririm.

0|0
    0|0
  • Bende eskisi kadar sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Seni meraklandırıcak kitaplara yönel. Sonunu merak ediceğin şeyler emin ol sıkılmadan okursun 😊

0|0
    0|0
  • Elbet merak ettiğin ya da ilgilendiğin bir konu vardır. Onun üzerinden git ilk başta

0|0
    0|0
  • Sanki güzel kitap yok gibi artık bende nasıl baslayacağimi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Benden sana tavsiye, hikmet anli oz tekin kitaplarini bul, ister istemez okumayiyi seversin

0|0
    0|0
  • İlgi alanin olan türü secmelisin once

0|0
    0|0
  • öyle kitaplar var ki okumaya baglanıyorsun

0|0
    0|0
  • İlgini çeken türlerri oku zmanla sevmeye başalarsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...