Okumak için kitap önerir misiniz?

Bildiğiniz okunması gereken kitaplar var mı?

Bugün eğer okumamış olsaydım gider günün anlam ve önemine uygun
http://www.dr.com.tr/Kitap/1984/George-Orwell/Edebiyat/Roman/Dunya-Roman/urunno=0000000064038
şu kitapı alıp okurdum , sizede okumadıysanız öneririm.
Neyse ne diyorduk kitap önerisi lazım mümkünse bilim-kurgu ağırlıklı olsun :)

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu kitabı daha okuyamadım desem inanır mısın?
    Bence Stephen Hawking - Zamanın Daha Kısa Tarihi
    Brian Greene - Evrenin Zarafeti okunmalı. İkisi de fizik biliminde temel kanunları çok güzel bir dille açıklıyor. İçinde yaşadığımız evrenin kurallarını bilmenin önemli olduğunu düşünüyorum.
    Distopya seviyorsan sessiz sinemada bir klasik olan Metropolis'i izlemeni tavsiye ederim.
    Onun dışında Adam Fewer - Olasılıksız / Empati ve Oz'u mutlaka okumalısın. Ben Olasılıksız'ı yeni bitirdim. O kadar etkilendim ki anlatamam. Kendimi David Caine (baş karakterimiz) gibi bile hissettim. Empati ve Oz'u da alacağız yakında kardeşimle. Ben de bir kaç çizgi roman, kuantum fiziği şeysileri ve ütopik romanlar söyleyeceğim. Öyle işte sabırsızlanıyorum Empati için :)

0|0
    0|0
    • Vaay , uzun süredir seni göremiyorduk azizim :D

Güzel öneriler yazdım kenara bir sonraki siparişimde bu dediklerinin bazılarına bakmayı planlıyorum.

• Garip o vakit :D denk gelmiyoruz demekki.

• kitap mı bu çağda :P

2|0
    0|0
    • Evet hemde asıl bu çağda kitap diyorum.

• Ya aslında bunda kitap fiyatlarının pahalı olmasınında sebebi var. Haklısın ancak mecburiyetten okumak zorundayız yoksa bir cacık olmaz bizden. d

• Kitaba para çok vermişliğim vardır ama dediğim gibi ancak internetin olmadığı bir ortamda okuyası gelir insanın

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...