Yazmayı seviyorum, Wattpad'de yazmaya başlasam mı?

üslubumun iyi olduğunu düşünüyorum yazmak istiyorum fakat hangi konu üzerine yazacağımı bilmiyorum, deneme şekilnde mi yoksa roman/hikaye şeklinde mi yazmalıyım?
Ve siz yazacak olsaydınız hangi konu üzerine yazardınız?
aşk, cinayet, şiddet, bilimkurgu, fantastik, ruhlar vs.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• aşk cinayet olabilir bir grup arkadaşın sırrı çözülemeyen cinayetlerden dolayı teker teker ölmesi bir yandan cinayetlerin onları nasıl etkilediği ya da değişim olarak yazabilirsin çocuk çok yalnızdır hiç arkadaşı olmaz her zaman hor görülür. her tarafta ezilir. hoşlandığı kız bile buna bakmayınca değişmeye karar vermektedir. ya da hayatında hiç bir kızla görüşmemiş yapa yalnız monoton bir adamın tesadüfen karşılacağı bir kızla hayatının değişmesi olabilir ama kızın o kadar vakti yoksa? bende bir ara yazmaya çalıştım ama okunmadı gibi bir şey oldu bende 25 bölüm yazıp geri sildim. sana kolay gelsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Blogda da yazabilirsin.

1|0
    0|0
    • orada nasil yazabilirim bilgi verebilir misin?

• Bir blog açarsin, orada yazılarını yayimlarsin daha sonra bu blogu insanlarin ziyaret etmesi için reklam tarzi şeyler yaparsin, böylece gelişir. Bir nevi wattpad yani.

Erkekler Ne Diyor 5

• yaz ne olacak
    kafan dagılır..
    ben bir tarihi roman yazmıştım düzenlemem gerek
    birde aşk hikayem var watpadde

0|0
    0|0
  • ya kağıt kalem al yaz.. illa bir birilerine bişeyleri gösterme çabası nedir? konusunu da türünü de yaza yaza bulursun. dışardan alma akılla hikaye mi yazılır roman mı yazılır ya..

0|0
    0|0
  • Neden olmasın. Yaratıcılığını ortaya çıkar

0|0
    0|0
  • Basla ben de yaziyorum @melancholybey
    Merak ettigin biseyler olursa sorabilirsin

0|0
    0|0
  • Ergenpad

1|0
    0|0
    • ne alaka?

• Çünkü onların sitesi yazanların ve yazıların IQ ve değer oranı olarak bu çıkıyor bilinç altınıza seıks işlemiş

Kızlar Ne Diyor 3

• başlaa

2|0
    0|0
  • Wattpad ı her ne kadar sevmesemde kitlesi çok büyüdü. Kendini göstermen için bir şeyler olabilir ama lütfen populer kültüre takılı kalarak şeyler yazıp kendini küçük düşürme. Konu olarak yazarken zevk alacağın bir türü dene yani ama aşk yazma derim

0|0
    0|0
  • Başla. Denersin en azından

0|0
    0|0
Yükleniyor...