Anime Önerisi shgdgffd?

Geçenlerde Angel Beats diye bir anime izledim hoşuma gitti açıkçası. Daha öncede Avatar : Son Hava Bükücü izlemiştim (anime sınıfına mı giriyor emin değilim ) .
Angel B. türünde bir şey olursa daya iyi olur fantastik , büyü falan yani. Ama siz beğendiğinizi söyleyin yinede ben daha yeniyim hangi türlerin hoşuma gideceğini bilmiyorum :) Şimdiden teşekkürler.

1|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben Tokyo Ghoul izlemiştim 2 sezondu toplam 24 bölümdü güzeldi

1|0
    0|0
    • Ay bu baya güzele benziyor :D Teşekkür ederimm :)

• Ben 1-2 bölüm izledim, defterin eski sahibi hiç gerçekçi değildi bende bıraktım izlemeyi. Herkes çok beğenmiş gerçi bir şans daha vereceğim sanırım :) Tekrar teşekkürler :D

Erkekler Ne Diyor 4

• kısa bir şey istersen one punch man öneririm :D
    gerçekten çok komik :D
    https://www.youtube.com/watch?v=istoV94eJE8
    onun haricinde death note süperdir.
    37 bölümlük efsane anime.

0|0
    0|0
  • Senin de reçeteni yazıyorum Fairy tail izle büyü fantastik gaza getirici esprili güzel ve kaliteli

0|0
    0|0
  • hentai sdhgs

0|0
    0|0
  • shaman king aç izle eski ama kaliteli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Death Note, Gintama, One Piece

1|0
    0|0
    • Death Note da 1-2 bölüm izledim şu ölüm defterinin eski sahibi olan canavar çok yapmacık başarılı bir görünüme sahip değil yani , diğerleri güzelmiş en kısa zamanda başlayacağım teşekkür ederim :)

• Isuca, Soul Eater derim bence beğenirsin

• Hepsi birbirinden güzel nerden başlayacağımı bilemedim şimdi :D Çok teşekkür ediyorum :*

• Naruto 😄

1|0
    0|0
    • Çok uzunmuş :D Ama daha öncede söylenmişti baya seviliyor herhalde türü nedir? :)

• 😄😄 harikasın 😊😚

• Ahaha sende öylesinn :D :*

• death note

0|0
    0|0
  • Death Note, One Piece.

0|0
    0|0
  • Death Note, Mirai Nikki.

0|0
    0|0
  • hiç bilmiyorum