Kitap okurken müzik dinlenir mi? Önerebileceğiniz müzik var mi?

Kitap okurken müzik dinlenir mi? Önerebileceğiniz müzik var mi?

0|0
29|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 28

• sössüz müzikler dinlenebilir.

0|1
    0|0
  • Sossuz dinlerim , yiruma favorim

0|1
    0|0
  • Klasik / Fon müziği falan dinlenir iyi oluyo

0|1
    0|0
  • Klasik müzikler.. Ben öyle okurum.

0|1
    0|0
  • Ben dinleyemem, iki işi aynı anda yapamıyorum

0|1
    0|0
  • Ben her türlü müziği dinleyebiliyorum kitap okurken. O yüzden her kitabın bir şarkısı vardır benim için

0|1
    0|0
    • Bazı şarkıları dinlerken bazı şarkı sözleri aklına geliyordur o zaman.. bende öyle oluyor :D

• valla benim türkü de dinlemişliğim var okurken, yabancı rock dinlemişliğim de.. klasik müzik dinle diye bir klişe yapmayacağım sana :) dikkatin çabuk dağılıyorsa hiç kalkışma sessizlik içinde oku kitabını.

0|1
    0|0
    • Hay canını... Herkes klasik müzik diyor, birisi de farklı bir şey söylemeyecek mi ya diye bekliyorum...

• klasik müzik benim okuma hevesimi kırıyor. tamam normalde dinlemeyi severim ama kitap okurken uykum geliyor :D

• Sakin bir melodi belki.

0|1
    0|0
  • Klasik, enstrümanal seviyorsan bir kaç tane önerebilirim.

0|1
    0|0
  • Kitap okurken hep müzik dinlerim müziksiz okuduğumu anlamam bazılarına karışık geliyor ama gerçekten müzikle okumak çok zevkli çok müzik dinlerim ama sadece yabancı istersen önerebilirim

0|1
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir.

0|1
    0|0
  • fabrizio paterlini autumn stories

0|1
    0|0
  • Kitap okumam. Sadece muzik dinlerim. Muzik dinlerken okunacak kitap var mi diye sorsan cevap verirdim.

0|0
    0|0
  • Dinlenmemeli

0|1
    0|0
  • Zack hemsey the way

0|1
    0|0
  • fon müziği dinlenir dsjsj kitaba kendini kaptıranlardansın müziği algılamassın zaten

0|1
    0|0
  • Evet, O anki ruh halime bağlı değişir

0|0
    0|0
  • dinlenir

0|1
    0|0
  • Kings of convenience, mgmt dinle

0|1
    0|0
  • rahatlatıcı müzikler olabilir eğer çok sesliyse kitaba konsantre olamazsın..

0|1
    0|0
  • ne tür dinlersin ki?

0|1
    0|0
  • dinleyen var ama ben dinleyemem

0|0
    0|0
  • Her kitabın ruhunu yansıtan birde şarkısı vardır mutlaka. Daha çok kendimi kaptırıyorum. Bu yüzden ben dinlerim.

0|0
    0|0
  • Kitap okurken,. fon müziği açıyorum duygusal ama yarım saat sonra bir bakmışım. Kitaop okumayı falan bırakıp hemen hüzünlenmişim :D o yüzden baya zor oluyor. Haraketli müzik olunca zaten coştuğumdan okuyamıyorum :D

0|0
    0|0
  • Ya ben daha yavas parcalar dinliyorum genel olarak hatta birkac tane oneriyim begenirsen dinlersin
    Ada-Kuytu
    Keith urban-tonight i wanna cry
    Tom odell-magnetised
    Elvis presley-cant help falling in love

0|0
    0|0
  • Dinlenmez

0|0
    0|0
  • Kitap okurken müzik dinleyemiyorum çünkü dikkatimi odaklamakta zorluk çekiyorum

0|0
    0|0
  • Dinlenmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bence müzik dikkat dağıtıyor. Elbette bazı insanların yapısı gereği ya da küçüklükten alışınca çok fazla dikkati dağılmayabiliyor. İlla müzik dinleyeceksen sakinleştirici sözsüz müzikleri kısık sesde dinleyebilirsin. Youtube teyze bu konuda yardımcı olacaktır.

0|1
    0|0
  • Belki klasik müzik olabilir. Ama kısık sesle olmalı.

0|1
    0|0
  • evet ben hep dinliyorum :o

0|1
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|1
  • Klasik müzik dinlenebilir.

0|1
    0|0
  • Hafif müzikler dinlenebilir Enstrümantal ağırlıklı sözleri ön planda olan müziklerde insanın kafası karışıyo

0|1
    0|0
  • bir kere denedim klasik müzik açtım da çok iyi oluyor 😁

0|1
    0|0
  • Bende olmuyor kafa müziğin ritmine gidiyor 😂

0|1
    0|0
  • Bir şey anlamazsın, okuma.

0|1
    0|0
  • tiesto & armin & paul

0|1
    0|0
  • dinlenmez

0|0
    0|0
  • İki farklı alakasız şey, kitap okumak ve mğzik dinlemek. Bence ayrı zamanlarda yapılmalı.

0|0
    0|0
  • Celtic musicleri var, özellikle fantastik kitap okurken harika oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...