Sadece muskimanlari mi yoksa Tanrı herkese sever mi?

Ben Kuran'da hiç tanrı herkesi sever diye bir ayet vs görmedim hep sürekli müslümanlar kardeştir Yahudiler Hristiyan ve inanmayanlar sürekli olarak dünyadaki kötülüklerin sanki sorumlusu sanarsiniz

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Diger dinlere mensup insanlar bizi hep yobaz saldirgan ve gelismeyen olarak bilirler ve medyadan dolayidir bu artik boyle olmaya zorlanan bir ulkeyiz simdi size bizden terorist diye de bahsediliyodur sasirmam ve Allah tum dindeki insanlari sever cunku yararttigi ruhundan bir parca verdigi kulunu neden inanci farkli diye sevmesin?

0|0
    0|0
    • Senin kitabın yahudileri hristiyanları dost edinme islamı kabul edene cizye verene kadar savaş din alalhın oluncaya kadar savaşın dememiş olsaydı islam dini terör demezdik

En İyi Erkek Görüşü

• Yahudileri görüyoruz panpa neler yapiyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hay seninde ne kuyruk acın var M k HRİstiyansna hristiyansın sana putperestsin dşyenmi oldu başlıyacağım Hristiyan türkü triplerine

0|0
    0|0
  • Seni sevmemiş beyin diye birşey vermemiş bak

0|0
    0|0
  • Birincisi Tanrı değil Allah onun kapısı herkese açıktır evet inanmayanlarda ebedi cehenemde kalacaklar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sana soruyorum Allah her yarttığı varlığı neden sevsin mecbur mu Allah hiç bir şeye mecbur değil ama biz varlıklar ona mecburuz öyleyse onu bizi sevmesi için dediklerini yapmak zorundayız gerisi boş sen takıl kafana göre :)

0|0
    0|0
  • Tabi ki herkesi sver. Aklimda olan bir ornek veriyim; peygamberimiz olen birinin cenazesinde dua okurken birisi sorar efendim o musluman degildi ki diye peygamberimiz soyle cevap verir ama insandi.

0|0
    0|0
    • Bunun tanrı sevgisi ile ilgisi yok ayet ver sanırım hadisleri doğru kabul ediyorsun o zaman müslüman olmayan kisilere olan baskı ve bakış açısı da doğru sana göre

• Musluman olmayanlara karsi bir baski yok bununla ilgili ayetler de var zorlama olmadigina dair. Duzgunce arastirirsan goreceksin.

• Tanrı herkesi sevmeliydi evrensel olmalıydı

0|0
    0|0
  • Yanlış düşünce.

0|0
    0|0
  • tüm insanlar kardeştir

0|0
    0|0
Yükleniyor...