Türk erkekleri neden dans edemiyor?

Apaçi dansı yapan arkadaşları ortalama Türk erkeğinden üstün görürüm.

gayet de kıvrak dans ediyorlar.

Erkeklerimiz neden dans edemiyor?

Dans etmeyi öğrenmek istemez misiniz?

Kendinizi bıraksanız, müziğe kaptırsanız siz de rahatlayacaksınız emin olun. Bırakın bu köşeye kurulup kesmeyi etrafı da dans edin.

Dansa kaldırmayı deneyin.

Sahi neden dans edemiyor erkeklerimiz?

Güncellemeler:
Dans etmeyi sever misiniz? :)
arkadaslar turk erkekleri falan diyerek genelleme yaptigimi, sizi kirmak istedigimi, incitmeye yeltelendigimi dusunmeyin...karsi cinsten size bir tavsiye...dans eden erkegi sevmeyen kizlara cok az rastladim...size ufak bir tuyo, o kadar :) yoksa turk erkekleri gibisi var mi cihanda?

0|0
9|29

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bu bir genelleme olmuş :) Ama Türk erkeğinin dans etmesi nedense dışarıdan bir hoppalalık durumu gösteriyor. Çevresel etkenler diyebiliriz. Dans eden bir erkek insanların gözünde nedense değişik görülebiliyor.

Yıllarca dans kurslarına gittim katıldığımız yarışmalar oldu. Latin dansları ( salsa, çaça, bachata) Tango( normal ve arjantin olmak üzere) Vals, ama yeri geldi dans kıyafetlerinden dolayı şahsıma i*ne diyenlerde oldu. Ama yeri geldi efeler gibi giyinip harmandalı da oynadık.Ve gece külüplerine gidip R&B, hiphop ve breakdans da yaptık kısacası, toplumumuzun ön yargısından dolayı kaynaklandığı düşünüyorüm.

Müziğin ritmini hissedip ona kendini kaptırmak kadar güzeli yok bence.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Hangi ülkeye göre dans edemiyorlar anlamadım. Her ülkenin kendi dans figürü var genelde salsa samba tango vals. bizim dansları da yurt dışındakiler yapamıyorlar

Apachi Türk , çökertme , kasap havası , roman havası , kolbastı , kaşık havası , Vb

Gerçi yine var bircok dans eden erkek. Yani clublarda güzel dans edenler hatta dans egitimi alanlar cok.

Tabi hiphop ve rap dansı yapanlar da yok degil

0|0
    0|0
  • Türk erkekleri Türk danslarını sever. Zaten fiziğimize kültürümüze uygun olanlar onlar olduğu için yüzyıllardır nesilden nesile aktarılıp gelmişlerdir. Uluslararası Folk Dansları yarışmalarında bizim halayımızı zeybeğimizi ağzı açık izlerler çünkü adamlarda yok böyle bir kültür. Her hareketinin toplumun özünde bir anlamı olan danslardır bunlar. Şimdiki danslar "aldım alkolü verdim uyuşturucunun gözüne" danslarıdır. Delikanlıya yakışmaz..

2|1
    0|0
    • folklorik dans yapsin, harmandaliyla harmanlasin ortami, o da yok :)

saka bir yana turk dansi ecnebi dansi meselesi degil bu...profesyonel dans musabakalarindan bahsetmiyoruz...sevdigin insanla iki salinmadan bahsediyoruz

• iki salınmadan bir şey olmaz caizdir.. :=)

• yürrü beaaa :D

• Horon , trakya , ankara , damat çok iyi oynarım .

0|0
    0|0
    • trakya usulu dans erkeklere felaket yakisiyor..ama goremiyoruz hic etrafta boyle dans eden sopar delikanlilar

• Her yerde dans etmiyoruz ondandır , sadece eş dost akrabaların düğünlerinde .

• Inan bana bu sadece turk erkeklerine mahsus birsey degil.Dunyada erkeklerinin cogu gercekten iyi dans eden nadir ulke var.Bunun bir ornegini de Harry Potter 4 filminde gorebilirsiniz.Balo icin ogrencileri hazirlayan ogretmen kizlari dans pistine davet ettiginde hepsi ayaga kalkiyor ama erkekleri edince hepsi cekiniyor.

0|0
    0|0
  • Çok severim dans etmeyi, ne varya dans etmekde, hertürlü ayak uydururum, tango bile yaparım.

0|0
    0|0
    • tango son noktadir diyosun...kendin bir dans icat etmeyi denedin mi?

• hayrola nasil bir dans anlaminda dedim :)

guzel sevdim bunu, denizde ya da havuzda...dusta yapabiliyor musun?

• Duştada farklı dansları deniyorum, ayrica denizde havuzda vucut agırlıgı azaldıgı için, dans yapman çok daha kolay oluyor. önemli olan bir partner.

• ingiliz erkekleri neden halay çekemiyorsa aynı sebepten

0|0
    0|0
  • link

dance me to the end of love...

0|0
    0|0
  • sevmem dans etmeyi

0|0
    0|0
  • Hareketleri dansları sevmem ama yöresel oyunları çok severim.

0|0
    0|0
  • dans edemediğim için o kadar mutluyum ki

0|0
    0|0
  • türk erkeklerinin babaları vals çaça manga tango ile doğdukları için çocuklarıda o yüzden babalarından öğrenip onlarda iyi dans ediyor

0|0
    0|0
  • süper bir tespit..öncelikle tebrik ederim..sorunun cevabınıda acıkca söylemek gerekirse bilmiyorum..etmiyolar keratalar dans iki figür yapmak ağır abiliklerine ters sanırım..aslında dans ederkende kız kesilebilir bu mantılığı aşılamak lazım ehehe

0|0
    0|0
  • buda bi yetenek ben yapamıyorum . arkadaslarım güzel iisin diyor ama kendimi beğenmiyorum. Ama bazı arkadaslarım war gercekten fenaa oynuyorlar . dediğin gibi kızlar sadece dansa bile gelebiliyor

0|0
    0|0
  • Şuan baya bi güzel dans eden vatandaşlarımız var görüyoruz.Ben eskiden dansı severdim şimdi dans etmeyi sevmiyorum

0|0
    0|0
  • 90'larda, disco tarzı yerlerde, dans etmeyip ''kız kesmek'' yüzünden dans öğrenmeye vakit bulamadılar..

0|0
    0|0
  • Yahu genelleme yapmayın...

0|0
    0|0
  • yaff türk erkeginin hamurun da halay zeybek horon vs vs var :))

0|1
    0|0
  • Kim demiş

zeybek oynuyoruz ya

daha asil dans mı var...

0|0
    0|0
  • inan bana edebilenler var. bana güven...

0|0
    0|0
  • benim gördüklerim ediyodu :D

0|0
    0|0
  • kendileri kütüktür genelde. ondan.

0|0
    0|0
  • bız turk erkeklerı halay cekerız

0|0
    0|0
  • bizim bir komşu var dı erkek kadınlardan güzel oryantel oynardı kızlarla birlikte aklıma o geldi d.d

0|0
    0|0
  • El atmadığımız bir bu kalmıştı.

0|0
    0|0
  • Güzel dans edermiyim bilmem ama elimden geleni yaparım. Bizide böyle kabullensinler ne yapalım. :)

0|0
    0|0
  • Erkek adam kıvırmaz

0|0
    0|0
  • bunda ayıp olan nedir?

0|0
    0|0
  • şimdi bir dans ederim gider lezbiyen olursun:))

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Mümkünse etmesinler zaten ...

0|0
    0|0
  • bence türk erkekleri dansı en çok seven erkek..

ama beceremeyen :) tabi şimdi beceren de var herkesi bir tutmayalım :D

0|0
    0|0
  • racona ters.

1|3
    0|0
  • kim söylemis valla dans edemediklerini :))

0|0
    0|0
  • biscolata reklamının bünyede rahattıgı yan etkiler...

0|2
    0|0
  • Etmus reyiz gibi dansçı olmak var bir de kıvır kıvır kıvırmak apaçi yapmak var. O halde dans etmesinler daha iyi. Ben dans ederim ekürümün yerine de.

0|0
    0|0
  • dans edebilen dans etmeyi cok seven birsürü türk erkegi vardir.

0|0
    0|0
  • Ne güzel halay çekiyorlar şart mı dans etmeleri?

0|0
    0|0
  • Maçlarda meksika dalgalanması yapıyorlar ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...