Kitap okuma problemim hakkında?

Bundan birkaç sene öncesine kadar çok kitap okurdum. Gerilim seviyordum, o tarz okuyordum. Fakat sonra bu tarz kitaplardan sıkılmaya başladım ve aynı zamanda popüler romanların bana bir şey katmadığını fark ettim. Bununla beraber de okuma alışkanlığım yok oldu denebilir. Okumaya başladığım kitapları devamlı yarım bırakıyorum. Sonra baştan başlasan olmuyor, kaldığın yerden devam etsen için rahat etmiyor. Var mı benim gibi olan? Sıkılmamak ve bu alışkanlığı yeniden kazanmak istiyorum ama çok sıkılıyorum.

Güncellemeler:
Artık popüler roman okumuyorum zaten, farklı pek çok tür denedim olmuyor.

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sıkılmadan okuyacağın be her okuduğunda farklı bişey öğreneceğin ve tekrar tekrar aynı yerleri anlayarak okumak isteyeceğin 14 ciltlik kitap önerisinde bulunayım mı

1|0
    0|0
    • Biliyorum Gençlik Rehberi vardı bende yolculukta bir teyze vermişti ama okuyabileceğimi sanmam dili çok ağır.

• Sen omu gerçekten söylüyorum ruhun alacağı dersi alır ve sen her okuduğunda içindeki hazineleri göstermeye başlar emin ol

En İyi Kız Görüşü

• Ben şu an o durumdayım ve edebiyat öğrencisiyim, düşün.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kitap sarmıyosa ilgin yoksa yapacak bişey yok farklı tür romanlar deneyebilirsin veya klasiklerden okuyabilirsin

1|0
    0|0
  • Bende oyle oldugumu dusunuyodum ama Harlan Cobben in romanlarina basladim cok surukledi beni. Belki sende de oyledir seni surukleuecek kitaplara denk gelmemissindir

1|0
    0|0
  • Bak popüler roman kız arkadaşın şunu okumuş ben de okuyum dersen sıkılırsın
    Ben ne yaparım giderim yazar popüler bilmem ne benim ilgilendirmez açarım kitabı karekter isimlerine bakarım heyacanlanırsam alırım kısaca kapiş

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynı sorun ben de var sevdiğim türü sevmiyorum kitapların sonuna gelemiyorum farklı türde kitaplar okumama rağmen o sorunu çözemedim

1|0
    0|0
  • bende sıkılıyorum özellikle romanlardan fazla gereksiz bilgi veriyor yaklaşık bir aydır kitap okumuyorum bence çok fazla o türden okuyorsan sıkılmış olman normal çünkü genelde aynı konuları ele alıyorlar bence arklı türlere yönel

1|0
    0|0
  • Her tur kitaptan oku belkide aradigin baska biseydir

1|0
    0|0
  • Çünkü hayatında akıllı telefonlar var

0|0
    0|0
    • 1 yıldır akıllı telefon kullanıyorum doğru dürüst sosyal medya hesabım yok alakası yok

Yükleniyor...