Iron man 3 u izleyen begenen begenmeyen

dun aksam ironman3 u izlemeye gittim serinin ilk 2 filmi cok keyifli olmasina ragmen 3.film pek sarmadi acikcasi

siz ne dusunuyorsunuz

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Aylarca bekledim ve beklentilerimin altında kaldı. Görsel efektler tamam ama konu hiç tatmin etmedi. Aksiyon düşüktü.

Filmde rahatsız olduğum iki şey var. Birincisi sen koskoca bir dahisin ama gidip hurda zırhlar yapıyorsun. Mısır gibi ufacık bir şeyde patlıyor ya da parçalanıyor. İlk filmde ki mark7 bile kat kat güzel ve sağlamdı. İkinci beğenmediğim şey, önüne gelen giyiyor bu mk zırhını. Hatta tony starktan daha fazla başkaları giydi.arkadaşı giyiyor,sevgilisi giyiyor,düşmanı giyiyor, başkan bile giyiyor rezillik. Lan sen dışında herkes giyecekse göğüsteki ark reaktörünün ne manası var ? Seni kahraman yapan ne? ilk seride bize şarapnel parçaları dışında birde zırha güç veriyor diye yutturdu,gerek yokmuş.

Zaten bunu sorguluyor ben kiyafet miyim kahraman mi diye, bu film bana gösterdi ki s.kindirik,hurda bir kiyafetten başka birşey olmamış.

Onun dışında parça parça uçarak zırhın giyilmesi güzeldi. Ben kingsleye bir kez daha hayran oldum. İki farkı ve çok zıt karakteri öyle güzel oynamış ki, saygı duyulmayacak gibi değil. Robert zaten her zaman ki gibi müthiş bir oyunculuk çıkardı.filmi kurtaran bir kaç kişiden başka bişey yok yani.

Bide 3d zorlama olmuş. 2d bildiğin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bi film uzatıldıkça sıkıntı verir ve yeni biseyler eklemek zorlasır.Ben izlemedim ama bundan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum genel gözlemlerime göre :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Şahsen ben cok begendim zaten son film,i güzeldi zaten farkındaysın final yapmışlar son filmde.. Gerçi şöyle bişi var yenilmez 2 çıkacakmıs ordada ıron man varmıs son fılmı bunun oncesı gıbı yaparlar galiba ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...