Nasıl kitap okursunuz detaya gelin?

Ben yatarak kitap okumak istiyorum ama yazıları göremiyorum 🙈 oturarak okuduğumda ensem ağrıyor aşağıya bakmaktan. Masada okuyunca tadı çıkmıyor siz nasıl okursunuuuz

0|0
18|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yuvarlanarak okuyorum, hareket halinde olduğum için vücut ağırlığım sabit bir noktaya binmiyor ve dolayısıyla ağrı olmuyor. Tavsiye ederim.

1|0
    0|0
    • Ciddimisin

• Tabi ki değilim şapşik. Yastığıma yaslanıp okuyorum.

En İyi Kız Görüşü

• Yan yatarak :)

1|0
    0|0
    • Kitabın kapağını iyice ayırmak gerekiyor o zaman çünkü yazılar okunmuyoki :/

• Bir tarafı tam yatağa yaslayıp diğer tarafı dik açıyla tutuyorum :D sayfa bittiğinde kendi yönümü değiştiriyorum 😂

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 17

• Evde kucuk bir puf var. Kitap okuma kosem orası normalde. Ama bu aralar sıcaktan öldüğüm için balkona minder serdim. Orda yatarak okuyorum 😊

1|0
    0|0
  • yatarak okurum

1|0
    0|0
  • Ben masa okurum tekli kolduģumda tek elimle tutar okurum birde sırtımı yadağa dayarak dizlerimide kendime çekerim oyle okurum öyle..
    Kitabı çok sevmişsem de bir hafta da bitiririm..

1|0
    0|0
  • hafiften yaslanip okurum

1|0
    0|0
  • Ters yatıyorum. Yastığı boynumun altına koyuyorum. En rahatı o.

1|0
    0|0
  • Her an her yerde kitap okuyabilirim

0|1
    0|0
  • Yatakta sırtıma yastık koyup okurum.

1|0
    0|0
  • kitap güzel olduktan sonra koşarak bile okurum :)

1|0
    0|0
  • Benim belirli bir pozisyonda sıkılıyor; önce oturarak okuyorum, yatağıma girerek okuyorum, yüzüstü uzanıp okuyorum..

0|1
    0|0
  • Her türlü okurum hiç farketmez. Mekan, ses, gürültü, oturma şeklim fark etmez. Kitap olsun yeter😂

1|0
    0|0
  • oturuyorum sandalyeye kendimi aşağı doğru bırakıyorum... yani ne oturuyorum ne yatıyorum :)

1|0
    0|0
  • Oturur, kucağıma alırım..

0|0
    0|0
  • Yatarak

0|0
    0|0
  • Fark etmiyor. Her türlü okurum.

0|0
    0|0
  • Yatarak okurum