Metal muzik severler.

En sevdiğiniz teknik/progressive death metal grupları nelerdir.

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Metal müziği severim ama progressive death konusunda eksiğim. Diğer türlerdeki gibi çok fazla icra eden de yok anladığım kadarıyla. Bu sebeple Opeth'den daha çok sevebileceklerim varsa bile ben bilmiyorum. Birinin tüm albümünü oturup dinlemeden yorum da yapamam. Extreme konusunda Melodic Death'e daha yatkınım. Bu konuda da Amon Amarth, Children of Bodom, In Flames, Dark Tranquillity şimdi aklımda olan ve sayabileceklerim arasında. Tabi bunlar popüler olanlarımız ve benim bildiklerim kapsamında.. Oralarda bir yerde bilinmeyen daha ne cevherler vardır. Ayrıca bir metal grubu tek bir tarzda da çalmıyor. Aynı albüm içerisinde bile farklı metal alt türlerine yer verebiliyor. Bu yüzden bir grubun bir parçasına bakıp, grubu technical death kategorisine sokmak yanlış olabilir. Aynı sebeple çok da fazla konuşamıyorum bu konuda. Bir parçayı ilk defa dinliyor olsam bile heavy metal, extreme metal alt türlerinin çoğunu severek dinlerim; müziğin iyi olması kaydıyla.

0|0
    0|0
    • Necrophagist-Epitaph,ignominious and pale,foul body otopsy,intestinal incubation,fermented offal discharge . .

Atheist-Enthralled in essence,elemenths,life,mineral,the formative years

Melechesh-incendium between mirage and time,rebirth of the nemesis,deluge of delusional

Nile-Kafir

Obscura-A transcendental serenade,Aevum,prismal dawn,velocity,vortex omnivium

Satyricon-Delirium,dark medieval times,mental mercury,the pentagram burns

Death-The voice of the soul

O bhs ettign gruplr kofti bnlari dne

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...