Hayatında hiç görmediğin birini ruyada görmenin imkanı varmı?

istihare ile falan. bir çocuk vardı 1 yıl önce 4-5 ay konuştuk fakat yaz ayıydı yazlıklarımızdaydık ikimizde birbirimizi göremedik hiç. tam dönecekken birbirimizden koptuk ayrıldık bitti. ama bazen aklıma geliyor merak ediyorum tipini. ama artık ona hayatta yazmam buluşalım ya da seni göreyim gibisinden. çünkü nedense ona hiç güvenim kalmadı. iyimidir kötümüdür neyin nesidir bilmiyorum. acaba onu görmem mümkünmü ruyamda? ama bilinç altı olsun istemiyorum gerçekten bir yolu var mıdiye merak ediyorum.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bişey olsa burda işim ne ? gider uyurum :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• beni gören olmuş aynı kızla çıkdık çıkmadan bir yıl önce beni rüyasında görmüş... inanmadımdı ama arkadaşı da anlatınca inandım ... dua okumuş bişyler yapmış görmüş kızlar telikeli :)

0|0
    0|0
  • Şu an bilim uykunun & rüyanın tam olarak ne olduğunu bilmiyor ancak söylediğin amaç için kullanılabileceğini sanmıyorum. Bilinçaltı deyip geçelim biz :)

0|0
    0|0
  • yüzde yüz facebookta sayfası vardır. adı ve soyadı arat kesin bulursun oradan fotasına bak iki güne kalmaz rüyanda da görürsün :)) acaba beni rüyasında görmek isteyen var mı :))

0|0
    0|0
    • o konulara hiç girmeyelim. bana binlerce yalan söylemiş adından soyadından tam emin değilim.

aradım bişeyler herşey çok karmaşıklaştı bir araştırsam gitsem bulsam neler çıkartcam.

ama korktum işte. neler dönüyor. başıma bir iş gelmesinden korktum.

• nedense bu kızlar sade sıradan insanların hiç tesirinde kalmıyor. sizi serseri ya da fırlama erkeklere karşı çeken şey nedir anlamış değilim.

• yok deneme bile :)))

0|0
    0|0
  • Yok öyle birşey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yok öyle birşey

0|0
    0|0
Yükleniyor...