En çok sevdiginiz 5 kitap?

benim sırasıyla uçurtma avcısı,1984, sefiller, olasılıksız ve niestce agladıgında peki ya sizin?

0|0
15|2

En İyi Kız Görüşü

• Benimde listem seninkilerle ayni. Ek olarak sineklerin tanrisi, donusum, beyaz dis, bin muhtesem gunes, hayvan ciftligi, simyaci, veronika ölmek istiyor...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Iste avrupa sirf bu yuzden bizden ileri bende dahil sorsan hepimiz ya hikaye ya romanlardan etkileniyoruz ama bir avrupali boylemi. Toplumsal sosyal bilimsel vs. kitaplara daha fazla zaman ayirmaliyiz

0|0
    0|0
    • kardeşim biz önce bir kitap okuyalım da devamı gelir araştırmalara göre türkiyede 10 bin kişiden 1 kişi aktif kitap okuyo sence bu vahim bir durum degil mi?

• Bende isin icindeyim vehametin fazlasiyla farkindayim

• amerikada kitap okuma oranı yüzde 30 avrupanın birçok ülkesinde yüzde 25 in üstünde bizde ise yüzde 3 :(

Kızlar Ne Diyor 14

• Mavi Saçlı Kız
    Şu Çılgın Türkler
    Okuyamadığım Mesnevi
    Usta şairlerin Şiir kitapları

0|1
    0|0
  • uçurtma avcısı, kardeşimin hikayesi, kürk mantolu madonna, küçük prens, simyacı

0|1
    0|0
  • Deli kurt
    Savaş sanatı
    Yer altından notlar
    Milena'ya mektuplar
    Dokuza kadar on

0|1
    0|0
  • cerrah
    Çırak
    Aklından bir sayı tut
    Kurban
    Bir genç kızın dramı

0|1
    0|0
  • Aşk ve Gurur, Suç ve Ceza, Çalıkuşu, Kürk Mantolu Madonna, Sol Ayağım

0|1
    0|0
  • Aşk ve Gurur
    İstanbul Hatırası
    Sen Benim Diğer Yarımsın
    Romantik Oyun
    Sinekli Bakkal

0|1
    0|0
  • Anna karenina
    Bin muhtesem gunes
    Bulanti
    Veronika olmek istiyor
    Az

0|1
    0|0
  • Kürk mantolu madonna, babilde ölüm İstanbul'da aşk, sinekli bakkal, taş devri, çalıkuşu

0|1
    0|0
  • Leyleklerin ucusu, koloni, melekler ve seytanlar, osmancık, oyun

0|1
    0|0
  • niestce nedir

0|0
    0|0
    • niestche çok büyük bir filozoftur

• Yakşamlar abi🔪

• teşekkür ederim sanada

• En olarak seçemem.
    Ve bence ilk önce Nietzsche yazmayı öğren daha sonra sev.

0|0
    0|0
    • ben o şekilde yazdım çünkü o şekilde söylüyorum bu ukalalıgı bir kenara bırakın artık milletide salak yerine koymayı bırakın aramızda 9 yaş var önce saygılı ol tamam mı abisi hadi bakalım teşekkür ederim sanada

• Sen Şimdi Gidecen Ya Cehennemin Dibine Git :D Kürk mantolu madonna sadece 2 tane

0|0
    0|0
    • Sen Şimdi Gidecen Ya Cehennemin Dibine Git :D bana mı diyosun yoksa gerçekten öyle bir kitap var mı :D

• teşekkür ederim merve kitabın ismine bakılırsa daha çok korku ve gerilim tarzı bir kitap sandım megersem aşk kitabıymış :D sırf isminden dolayı alıcam kitabı

• Rica ederim :D

• Böğürtlen kışı, grinin elli tonu, son şarkı, 1984 , o

0|0
    0|0
  • ''Niestce'' de kim?

0|1
    0|0
    • büyük bir filozof

• özür dilerim çok bilmiş cahillik işte ben bilmiyordum ögrettigin için teşekkür ederim çok mersi

• Rica ederim (!)

Erkekler Ne Diyor 1

• Godot'yu Beklerken, Fahrenheit 451, Hayvan Çiftliği, Dr Jekyll ve Bay Hyde, Jane Eyre

0|0
    0|0
Yükleniyor...