GUZEL SANATLAR FAKULTESİ?

Arkadaslar resim yapmayı seviyorum ve guzel sanatlar fakultesi yetenek sınavına girmek istiyorum ama insanlar 4yıl guzel sanatlar lisesinde resim okuyup kendilerini geliştirdiler suanki seviyem sınav için uygun mu bilmiyorum. aranızda bu islerden anlayan tavsiye verebilecek biri var mı? :(

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ee bizde güzel sanatlar lisesi okumadık ama girdik özel yetenekle. egitim bolumlerinde biraz fazla puan avantajı oluo onlara. gsf bolümlerinde esitsin onlarla

0|0
    0|0
    • işte gsl cıkıslı olmadıgım için yetenegimin yetersiz oldugunu hissediyorum :D

• kendini gelistirmeyle alakalı tabiki ama avantaj onlarda işte

• Yok be alakası yok. bizim kursa geliodu gs liseliler çizimleri iyiydi ama özel yetenek sınavında istenenler net. onları yaptgn an sorun yok takma gsl falan

En İyi Kız Görüşü

• Hevesini kırmak istemem ama aklın hayalin almayacağı derecede torpil dönüyor o sınavlarda
    Çooook yakından şahit oldum bütün hepsine, bir tanıdığın felan olması neredeyse zorunluluk
    Çok çok aşırı yetenekliysen bile asiller listesine tanıdık olmadan sokmuyorlar, anca yedek listeye alırlar ama o da vicdanlarına kalmış
    Benim kardeşim felaket güzel çiziyordu , 4'ten fazla üni'de sınava girdi, ayakları koptu yorgunluktan, stres küpüne döndü o dönem içinde sonunda ancak 2 üni'nin yedeğine girebildi. Sonradan asillerin birincilerine baktık, bak yemin ediyorum sana; anaokulu seviyesiydi yani utanırsın görsen. Kardeşim onların yanında adeta Rembrandt kaliyordu
    Bak yazarken bile elim ayağım titredi sinirden yeniden hatirlayinca o gunleri, yani demem o ki seni zor gunler bekliyor eger gireceksen ama yine de pes etme, savaş hepsiyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kursa gitmen lazim

0|0
    0|0
  • ben normal lise mezunuydum ve o sınava katılmıştım üstün başarıyla kazanmıştım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Her gün düzenli olarak çalış özellikle karakalem perspektif ve geometrik şekilleri iyi çiz kendine bir duralit al hemen başla you tube da çizim vidioları izle (ingilizce) geliştir kendini.

0|0
    0|0
  • uygun değildir büyük ihtimalle deneme bile

0|0
    0|0
Yükleniyor...