İÜ Avcılar Kampüsü'ndeki konserlere gittiniz mi hiç?

Bu haftalarda hangi sanatçılar geliyor?

Siz hiç gittiniz mi?

Tıklım tıkış mı oluyor?

Millet birbirini eziyor kalabalıktan herkes gayriihtiyari birbirini yumrukluyormuş gibi geldi de bana. Tırstım yani. Gitmesem mi?

Güncellemeler:
Ben takıntılıyım, işte sorun bu :/ Arkadaşlar davet etti. Ama korkuyorum. Milletin eli kolu suratıma çarparsa diye.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen sene Duman konserine gittim. 60 bin kişi vardı ama ben en önlerdeydim. Gerçekten çok eğlendim. Bu seneki organizasyon hakkında bu linkten bilgi alabilirsin: link

0|0
    0|0
    • 60 bin mi! Of ben bittim yani :/

• Yanında erkek olmadan gitmeni pek önermem. Ezilmiyorsun ama çok kalabalık ve bazı kişiler sarhoş oluyor. Benim bulunduğum yerde hep arkadaş çevremdi ve sorun çıkmamıştı.

• İtiş-kakış oluyor mu?

Erkekler Ne Diyor 4

• Orası üniversite korkma :) Açıkçası okulum olmasına rağmen gidesim gelmiyor benim, gerçekten çok kalabalık ama bu eğlenmene engel değil. Tadını çıkartmaya bakarsan sorun olmaz

0|0
    0|0
    • Ben takıntılıyım, işte sorun bu :/ Arkadaşlar davet etti. Ama korkuyorum. Milletin eli kolu suratıma çarparsa diye.

• Çarpmaz çarpmaz, neden çarpsın :) kaç kere gittik, bir şey gelmedi başıma, ama bak olur da sana bir şey olur bana sövme sonra, kararını sen ver :)

• Beleşkapı'yı kapatmışlar; haberin olsun..

Ön kapıdan girerken, şu yukarıdaki bakkalın sahibinin kardeşiyim abi ben de..

0|0
    0|0
    • kapalı değil; herkes girebilir.

• canım ben orda okuyorum zaten; torpilli girişe ihtiyacım yok da sendeki havalar binbeşyüz :) hadi bakalım.

• bomba yerleştir şerefszin arabasına.

• Sanatcıları bılmıyom,evet hıc gıttık,Tıklımtıkıs oluyo tebı ne sandın tenha mı olucak.olay bu zaten, bence gıt tabı.

0|0
    0|0
  • Bana da öyle geliyor gitmedim ben gözüm almadı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çarşamba ve cuma gelmeyin nolur la asdfdsasd az insan olsun her sene tıklım tıklım bence de gelmeyin asdfg

0|1
    0|0
    • Örgü telin açık olan bir yeri vardı sol tarafta, onu diyorum...

• Gel, ben seni sokayım istersen..

İstersen sanatçı ile de tanıştırayım sahnenin arkasında...

:))

• Senin dekanının arabasının bakımını ben yapıyorum bizim serviste..

• Gittim çarsamba günüde hande yenere gidicem ama çok kalabalık oluyor

0|0
    0|0
  • Geçen sene gittim de bu sene yoğunum

0|0
    0|0
    • Eğlenebildin mi? Yoksa kalabalıktan rahat hareket edemedin mi?

• Eğlendik valla üst üste çıkmış olsakta. :)

Yükleniyor...