BU KİTAP SATAR MI?

Arkadaşlar ilk kitabımı Cinius yayınları farkıyla piyasaya sürdüm. Henüz yeni reklamları da çıkmadı... sizce kitabın görünüşü nasıl... Satar mı? Detay isteyen kitapyurdu. com dan bakabilirBU KİTAP SATAR MI?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Görünüşü hoşuma gitti. Aş romanı belli ki. Böyle kitapları sevenler için ilgi çekici olabilir.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kitaptan bahsedeydin ya; kitabın kapağına önem vermem

0|2
    0|0
    • Kitapta 11 öykü ve 29 kısa şiir var... Detaylar diğer internet sitelerinde mevcut. Özel sorular olursa kitaptan cevaplıyorum.

Kızlar Ne Diyor 4

• Kapağa aldanıp birkaç kez aldım kitap beklediğim gibi çıkmadı onlarda. Kitabı elime almam, azıcık karıştırmam lazım. Satar mı satmaz mı bir şey diyemem ama yolun açık olsun.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim. Çok haklısın ben de öyle yapmaya özen gösteriyorum. Zaten kitabın satması aslında önemli değil... Okunması ve beğenilmesi önemli. Zaten para kazandığım yok :)

• Ilgimi cekecek bir kitap değil

0|1
    0|0
  • Zannetmem

0|1
    0|0
  • Kapak güzel de maalesef ülkemizde her şey reklam.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence kapağı hoşmuş konusunada bakıcam

0|1
    0|0
    • Ylnz siteye yorum atmanı hoş bulmadım kendi yazdıgın bir kitaba yorum atman hoş değil gibi :/

• haklısın fakat o sadece sıralamalarda üstte görünmesi için yapılmıştı :) yeninin heyecanına ver işte :)

• reklam kokuyor buralar :D satar ama ergen kızlarımız alır anca

0|2
    0|0
  • Bende kitap işiyle ilgileniyorum, çok yayımevi arastırdım işin acıgı bu işi ne kadara hallettiginiz ve basım sonrası satış hakkında detaylı bilgi almak isterim mümkünse?

0|0
    0|0
Yükleniyor...