Tavlayı nasıl öğreneceğim?

Arkadaşlar tavla oynamayı ögrenmek istiyorum, tavla nasıl oynanır? Bunu detaylarıyla nasıl nereden ögrenebilirim? İnternetten okuyarak pek bir sey anlamıyorum. Ögretebilecek kimse yok etrafımda hepsinin işi başından aşkın :)

0|1
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Pratik yapacaksın bol bol. Mantığı basit zaten..

1|0
    0|0
    • İçinde çok terim var ama per mars falan bunları nasıl hallederim

• Hiç birini bilmene gerek yok. Önemli şeyler değil zaten. Sadece mars olmayı bilsen yeterli oda şöyle oluyor. Oyunun mantığı pulları kendi bölgene getirdikten sonra toplamak tamam mı.. Eğer sen toplayıp bitirirsen ve bu süre zarfında karşıda ki rakibin henüz hiç pul alamamışsa mars olmuş olur. Dalga geçmek ayrı bir keyiftir.

• Cok sagolun anladım :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Şöyle ki yazarak 80 kere okuyup ufff beee çok karışık diyeceğin şeyleri 2 el oynayarak tamamen kavramış olursun. Arkadaşların ile oynayarak yavaş yavaş geliştirirsin zaten kendini

1|0
    0|0
  • Bir erkek bul öğretsin. Ben de türk tavlasını bilmiyorum. İran tavlası oynayabiliyorum

1|0
    0|0
  • çok kolay öğrenmek

1|0
    0|0
  • Facebookta tavlabaz uygulaması var onu beğen ordan online olarak oynayabilirsin. Amaç taşlarını kırdırmadan kendi önüne yani kalene toplamak. Oynarken rakibinin hamlelerini izle böyle böyle öğrenirsin.

1|0
    0|0
  • Oynayandan izleyerek ogrenebilirsin.

1|0
    0|0
  • Yenile yenile öğreneceksin. O tavla o koltuğun altına alınacak :D

1|0
    0|0
  • Mynetde falan. oyna hangi zarda. nasil oynucagini gosterio zaten pratik yap.1.1 6.6 5.3 6.4 3.1 bunlar geldiginde. kapi. almayi. unutma. icerde😂

1|0
    0|0
  • Videolar izle

1|0
    0|0
  • Dostum indir bir tavla telefonuna oyna zaten öğrenirsin çok basit :D

1|0
    0|0
  • Oynayarak öğrenirsin bilen bir arkadaşınla 5 6 el oyna kaparsın

1|0
    0|0
  • Bana babam öğretti ilk tabii vura vura pulları tabii :D hahaha

1|0
    0|0
  • Tavla bahane muhabbet şahane

1|0
    0|0
  • Okuyarak oyun öğrenilmez. Oynaman lazım bilen biri ile.

1|0
    0|0
  • çok basit bir oyun eli oynayan oyunu oynayabılıyo öğrenirsin hemen

1|0
    0|0
  • bir cay ismarla ogretym

1|0
    0|0
  • Tamam öğretim sana

1|0
    0|0
  • yenile yenile öğreneceksin:)

1|0
    0|0
  • Uygulamalar var play store da falan oradan indir bir bak derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• en ıyı pratık yaparak ogrenırsın. toeride olmaz tavla. ınternette de oynasan bırsey anlamazsın. karsılıklı oturup anlatarak oynamalısınki öğrenesın. dizmeyi oğrenmelisin, kapılar var mesela onları oğrenmelısın.

1|0
    0|0
  • Ay bende istiyorum kanka gel beraber ögrenek

0|0
    1|0
Yükleniyor...