Bu türk düğünleri neden böyle tuhaf ?

çok anlamsız geliyor şişerler ringo ringo yani ne alakası var sonra dans edcekler hoşgeldin gülüm su gibi bilmem ne . yani düğünler hep aynı aynı tarzda sıkıcı çokda anlamsız şeyler yapıyorlar hele o türbanlıların başörtü topuzu deli eder. bence düğünler farklı olmalı bu konuda avrupaya hak veriyorum. siz ?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Evet ben bol bol içmek isterim ama ayran içiyoruz

Haaa milli ickimiz ayrandi dimi...

Hz.tayyip öyle demişti.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• katılıyorum,hele sokak ortasında yapılan düğünler :D bence davetliler eşliğindeki nikah sonrası , yakın arkadaşlarla,kuzenlerle gidilen canlı müzik çalan bir resturantta yemek yiyip,içip,dans edip evlere dağılmaktır. kına gecesi denen şey de evde sadece gelinin yakın 3-5 arkadaşı ile birlikte kutlama tarzında olmalı.

1|0
    0|0
  • Eğlencesi güzelde tanıdığı davet ediyorsun o tamam ama köylü diye aslinda sayılı denilecek kadar oturmuş kalkmışliğin insanları niye davet edilir niye gidilir anlamam cok mü duygusuz oldum bilmiyorum ama abartı geliyor bana

0|0
    0|0
  • Düğünün kendisi anlamsız,tamamen sorumluluk.Hayır ben eşimle evleniyorum ama bunu kutlamak istemiyorum.Nezih bir yerde yemek yer sonra eve dağılırım.Ne o halaylar falan.Ama samimi arkadaşlarla eğlenirken,halay da çeksen eğlenceli,tamamen modern takılsan da eğlenceli.Önemli olan bu eğlenceyi paylaştığın insanlar.Ben tanımadığım etmediğin onca insanla ter dökmek hiç istemem,çok yabancı bana.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• O değilde şu kına gecelerine kıl oluyorum, iğrenç iğrenç şeyler.

0|0
    0|0
  • En iyisi kokteyl vermek.

0|0
    0|0
  • bazı ülkelerdeki yaşlandıkça olgunlaşan ebeveynlere imreniyorum. hadi herkesi geçtim, ben öyle biri olabilmek çok isterim, çok şey feda ederim. kararım bu artık.

0|0
    0|0
  • link bnde avrupayı seviyorum böyle olmalı düğünlerimiz :)

0|0
    0|0
  • Çok haklısın dostum. Ben de sevmem hatta yapmamayı düşünüyorum. Yaparsam da daha medeni bir ortamda yaparım.

0|0
    0|0
  • gene yaz geldi, sokak düğünleri başladı. Kafamızı s.kecekler. Yasaklansın şu düğünler.

0|0
    0|0
  • Düğünlere gitmem sıkılırım zaten hiç zevk almıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...