Teknolojideeen anlayaan ?

arkadaşlar mp3üme müzik attım sanırım son attığım müzik virüslüydü ama müzik pcde sorunsuz çalıyor ve virüs programı da var. mziği silmeye çalışıyorum hatta veriyor içindeki hiçbir müziği silemiyorum dosya silinemez diye hata veriyor.mp3ün içindeki şarkıları media playerdan yürütmek istediğimde hata veriyor şarkıların yanında i harfi çıkıyor.mp3ten kulaklıkla dinlemek istediğimde bir şarkı çalıyor sonra çalmıyor her seferinde açıp kapatıyorum.son şarkıyı atmadan önce böyle değildi sizce nasıl düzeltebilirim ?

Güncellemeler:
hallettim arkadaşlar biçimlendirdim düzeldi teşekkür ediyorum hepinize (:
bugun yine bozuldu ya :( normalde pcden şarj ederim bu sefer prize takarak şarj ettim bir şarkı çaldı sonra bir daha tık yok artık pcden de açılmıyor dosya içerikleri biçimlendiricem sağ klik atıyorum pc donuyor ne yapacağım :(

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bilgisayarıma sağ tıkla özellikler de 32 bit ya da 64 bit diye yazar ona göre google açıp unlocker xxx bit şeklinde arama yaptır ve unlocker adlı programı indir, kurduktan sonra zaten iki tıkla kurulur mp3'lerin veya herhangi bir dosyanın üzerine gelip sağ tık yaptığında menüde unlocker yazar buna tıkladığında dosyaları silebilirsin, bu program silinemeyen bütün dosyaları siler, bir ayrıntı var eğer dosyaya sağ tık yapıp program simgesine tıkladığında kilit aç diye bir yaz çıkarsa orada bir program adı yazar işte buda dosyanın hangi program ya da virüslü program tarafından engellendiğini gösterir, kilidi aç dedikten sonra tekrar aynı şekilde sağ tık yaparak silersin, ardından biçimlendirmeyi denersin, bir şey daha var onuda alta yazacağım sen bunları yap yazana kadar.

0|0
    0|0
    • Bu olmazsa;

1) Bilgisayara rest atıyorsun

2) Bilgisayar açılırken siyah ekran geldiğinde (windows yazısı gelmeden) F8'e bas üst üste

3) Güvenli modu seç

4) Ardından bil kaç yazı geçince bilgisayar siyah ekranda açılır burada programlar otomatik olarak çalışmayacağı için engelleyen bir program var ise aktif olmayacaktır birde böyle dene, buda olmazsa artık bilgisayarcıya götür bilgisayar elimin altında olmadığı için bu kadar yardım edebiliyorum.

• haha :D en kısa zamanda inş :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Öncelikle aldığın MP3'in hiç kaliteli olmadığını belirtmek isterim..Benimde başıma hep bunlar geldii..1 Hafta dayanmadı...

Bilgisayarı MP3 donduruyor..Mümkünse pilleri çıkar..Sonra bilgisayara tak...Farklı USB girişlerini dene...Bir süre bekle sonra biçimlendir..Eğer sorun devam ederse MP3'ün ömrü bitmiş demektir..

0|1
    0|0
    • mp3ümde sadece usb giriş ve sd kart girişi var ekransız. müzikler kartın içinde kaldı yani. kartı kullanamayacak mıyım ? 8gb gitti... müzikler giti...

• Garantisi olsaydı başka bir kart gönderirlerdi..Unut gitsin zaten önemli olan o değil..

• kart benim kendi kartımdı..

• Öncelikle virüs bulaşmış..Bunun için komple formatlamanızı/biçimlendirmenizi öneririm..Seçiceğiniz müzikleri önce bir antivirüs ile tarayın daha sonra MP3'e atın..Uzantılarında sorun yoksa MP3 player şarkıları sorunsuz oynatır...

0|0
    0|0
  • format at mp3 une ok

0|0
    0|0
  • Merhaba.ben teknolıjıden hıc anlamam.gorusuruz hoscakal

0|0
    0|0
  • Formatee canpare ansıtılıyo ıtalyone,)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...