İstanbul'da yaşayanlar, burada yaşamaktan memnun musunuz ?

İstanbul dışında olanlar, bence ülkemizin en güzel şehri olan bu şehirde yaşamayı ister misiniz ?

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• evet memnunum..

1.5-2 ay kadar gittiğim kaldığım illerde oralarda yaşayamayacağımında farkına bolca vardığım olmuştur..

Bu kalabalık şehrin karmaşasına alıştığımızdan olsa gerek.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben de hayatta yaşamam orda anasını satım.

1|1
    1|1
  • Her daim.

0|0
    0|0
  • Sevmedim.Sevmiyorum.Sadece gezilecek bir sehir gez ama yasama...

0|0
    0|0
  • Metrobüs olmasa daha güzel şu İstanbul:s

0|0
    0|0
    • Bence metrobüs gayet kullanışlı bişi. Sadece çook ama çoook kalabalık oluo o sorun...

• çok mu kalabalık aşırı kere aşırı kalabalık

• Evet seviyorum memnunum. Tabi olumsuz yanlarıda var ama seviyorum.

Parası olanın sevebileceği ve zevk alabilecegi bir sehir.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle haklısın. Bu şehirde paran olacak ve gezeceksin...

Erkekler Ne Diyor 11

• Belediye denen uyanık yapılacak olan apartmanın otopark parasını almasına rağmen otopark izni vermemektedir. Ve malumunuzdurki istanbulda birçok apartman tarzı binaların çoğunluğu böyle olmakla birlikte böyle gitmesi durumunda İstanbul hem trafik hem kaldırım hem sokak araları bakımından araç park etme sorunu nedeniyle 10 yıl sonra yaşanmaz hale geleceğinden bir an önce elime fırsat geçer geçmez istanbulu terk etmeyi düşünüyorumdoğma büyüme İstanbul insanı olmama rağmen.İstanbul bence eskiden güzeldi.Ben başbakanın yerine olsam istanbula taşınmayı kanunla en az 25 yıl yasaklarım.

0|0
    0|0
    • Kalabalık olması gerçekten büyük bir sıkıntı ama yapacak bişi yok.

• Bazen bunaltıyor ulaşım zor oluyor ama memnunum şehirden

0|1
    0|0
  • Bir stockholm, oslo, new york, berlin, amsterdam değilse bile beni büyütmüş şehirdir. Severim keratayı ama daha iyi bir seçeneğim olsa çöpümü bile atmam.

0|0
    0|1
  • burası İstanbul hacı burdan cıkıs yok İstanbul guzeldir severiz ama parası olana güzel tabi

0|1
    0|0
  • sıkıntıları var ama burdaki imkanlarda çoğu yerde yok

0|1
    0|0
  • hayır işim olmz ve hıc sevmıyorum büyükşehirde yaşayacaksam izmiri tercih ederım

0|0
    0|0
  • ben memnun değilim. ufak yerleri daha çok seviyorum

2|0
    0|0
  • Yaşadığım şehiri seviyorum ne kadar kalabalık olsa da 1 saat otobüs beklediğim zamanlar olsa da otobüsün içinde kalçamı elleyen kızlar olsa da güzel ilçem de Pendikte yaşamaktan memnunum

0|0
    0|0
  • Memnunduk eskiden.

Şimdi ırzına geçtiler artık..

Gelin gelin, .ok var..

0|0
    0|0
  • Değilim hiç

0|0
    0|0
  • Ben çok memnundum ama işte...

0|0