Game of Thrones da hangi taraftansınız?

Game of Thrones da hangi taraftansınız? Lanniesterlar, Ejderler(Khaleesi), Starklar, Duvarın arkasındaki özgürler(Ygritte falan), Sancaksız Kardeşlik? Tyrell Hanesinden de kesin bir süpriz olur bence.

Spoiler vermeyin kitaptan lütfen.

Güncellemeler:
Bir de Stannis vardı unuttum

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Targaryenler tahtın gercek sahipleri oldugunu düsünürsek önceki bölüme kadar khaleesi taraftarıydık Jaime Lannister ın anlattılarından sonra kralın deliirdigi herkesi öldürmek istedigi muhabbetinden biraz soguduk. eddard ( ned ) stark ın kelle gidince bir de dizi onlarla baslayınca ister istemez onlara da bir yakınlık duyuluyor. Ama Türk erkegi olarak sahsi görüsüm ezilen dıslanandan yana oldugundan gönlüm jon snow dan yana robb stark ölürse kuzeyden bir zafer cıkartabilir diecem de onda da o çap yok son bölümde gördük. Arya büyüsün oyum onundur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• arkadaştan spoiler aldım kimseyi tutamıyorum :) lannisterları sevmiyorum ama :) birçok kişi starkları tutuyodur starklar da baya baya dağılıyomuş :)

0|0
    0|0
  • starklar favorim... ama snow p*çinden de bir atak bekliyorum...

0|0
    0|0
  • khaleessiiiii :D

0|0
    0|0
  • khaleesi nin hayranıyım,onun tarafındayım :) starkları da severdim son olaylardan sonra sempatim bitti sadece arya yı seviyorum onlardan bir winter is coming demek çok karizmatik yine de :/

0|0
    0|0
  • Bilmem 1 kere izledim sadece ama izlmeye başlıcam

0|0
    0|0
  • Stark reis severiz. Kurtlar bir kere sempati kaynağı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...