Kitap alacağım öneri?

Az önce Elif Şafak iskender kitabını bitirdim. kitap önerebilirmisiniz?
sevdiğim konular: drama, felsefe özellikle olabilir., bilim, kurgu, referans, eleştiri
önerirseniz sevinirim.

0|0
16|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ucurtma avcisi, bin muhtesem gunes, olasiliksiz, muhtesem gasby daha cok varda bunlar muhtesem. kitaplar

0|1
    0|0
    • Yorumun için teşekkür ettim bro, ucurtma avcısını deniyeceğim, muhtesem gunesede bakacağım, olasılıksız okudum,-muhtesem gasby- konusu nedir?

• şiddetle tavsiye ederim 5 yıl boyunca her gün 1 saat kitap okuyan bir insan bence yürüyen kütüphanedir benim daha 2 yıl oldu devamm :)

• teşekkür ettim :)

Kızlar Ne Diyor 16

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 4

• zihin kontrol-ömer özkaya

0|1
    0|0
  • Körlük-Jose Saramago

0|1
    0|0
  • İnancın varmı? ya da görüşün?

0|1
    0|0
    • öncelikle yormun için teşekkür ederim, ikiside var ama yerine göre, çok inançlı bir insan olmasamda :)

• kuranı okudum ateist veya deist değilim sadece kendime inançlı biri diyemiyorum, bir dine inanıyorsanız onun dediklerini yapmalısınız değilmi? ben namaz kılmıyorum, sadece oruç tutuyorum ve arada cuma namazına gidiyorum bu beni müslüman yapmaz bu benim görüşüm tabiki :) neler yapıpta kendine müslüman diyenler var.

• namaz oruc bunları yapmaman senı kafir ilan etmez
      zina etmen ya da farklı bişi sadece şirk müşriklik eder
      neyse evy

• Gecenin sonuna yolculuk

0|1
    0|0
    • yorumun için sağol. konusu ne?

• Louis-Ferdinand Céline yazarıymış çokçada övgü görmüş gerçekten hakediyor sanırım.

• pdf bulabilirsin nette

Yükleniyor...