Kapat

Murat kekilli bu akşam ölürüm şarkısı?

internette gezerekn böyle bir olay duydum bir zamanlar bu şarkı yayından kaldırılmış binlerce kişi intihar etmiş doğrumu?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle Zafer Peker seslendirdi bu şarkıyı radyolarda büyük bir hit oldu sonra sahibi seslendirdi efsane sesiyle ve tabii çok sevildi ama çok yüklenildi Kekilli'ye bu nedenle soğudu ekranlardan uzaklaştı bir nevi inziva için başlangıç adımları attı...

Bu Akşam Ölürüm" şarkısını dinledikten sonra 17 intihar vakası meydana gelince Reha Muhtar, Murat Kekilli'ye ateş püskürmüştü. Videonun sağ üstünde 2000 yazıyor ama Bu Akşam Ölürüm şarkısının 1999 yılında popüler olduğunu düşünürsek bu olay da yüksek ihtimalle 99'da yaşanmıştı diye birde not düşüldü.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben çok iyi hatırlıyorum, klipte en sonda Murat Kekilllinin kendini apartmanın en üst katından kendini yere atma sahnesi vardı. O kısmı kaldırdılar, gerçektende bu şarkıyı dinleyip intihar edenler olmuştu. Hatta iki kişi içki bulamadıkları için, kolonya içip ölmüşlerdi bu şarkıyı dinleyerek.. Bu şarkı o zaman duygulara tercüman oluyordu diyelim, yoksa şarkının intihara meyil etme gibi bir niyeti olduğundan değil hani :)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayal meyal hatırlıyorum böyle bir şeyi

0|0
    0|0
  • şarkı değil klip

0|0
    0|0
  • Dogru😮😮😮

0|0
    0|0
  • Ama cok guzel sarki be

0|0
    0|0
  • Doğru en sevdiğim şarkılardan ve o zaman düşünsene içiyosun sigara bu şarkı zaten kötüsün ve intihar ediyosun garip kaçmaz gibi. bir kaç kişi intihar edince yasaklanmış belkide şehir efsanesidir ama öyle biliyorum. İntihar edicek olsam bu şarkıyı seçerim. (Hayalini gerçekleştirecek kız)

0|0
    0|0
    • kime srorsam cok hoş şarkı diyoda bir ara şarkı tutmamış sonra klibini değiştirmiş tutmuş bunun hakkındane düşünüyosun?

• Nerde yaşıyorsun?

• tekirdağ çorlu

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Binlerce kişi intar edermi be salak saçma knusma

0|0
    0|0
  • Şehir efsanesi... Hatırladığım kadarıyla bir kaç intihar olayını bu şarkıya bağlamaya çalıştılar. Reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığı bence...

0|0
    0|0
  • Binlerce kısmı yalan ama onlarca kişinin intahar ettiğini okumuştum gazetelerden. Gerçekten zamanında çok etkili olmuş bir tesirli bir şarkı

0|0
    0|0
  • Favori sarkilarmdan biridir numetal punck rock dibstep smseven birinin boyle bir sarkiyi sevebilmsei icin cok basarili olmasi lazim basarilida

0|0
    0|0
    • e reiz kime srorsam cok hoş şarkı diyoda bir ara şarkı tutmamış sonra klibini değiştirmiş tutmuş bunun hakkındane düşünüyosun?

• Orasini bilmem

• Bende etmiştim öbür taraftan yazıyorum

0|0
    0|0
  • evet doğrudur Adanalı kendisi hemşerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...