Sizce bu kitapta cok fazla betimleme yokmu?

Bu kitaptaki betimlemeler okumanızı zorlastırır mı? Kimisi sevmez çünkü, okurmusunuz yarıda mı bırakırsınız?

Sizce bu kitapta cok fazla betimleme  yok mu ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Ikilemelerden yararlanilmis, betimleme yapilsim, oykulemeye basvurulmus. devrik cumle var, soru cumlesi var. Varda var :)

0|0
    0|0
    • Bunlar var zaten :) Asıl soru okuyup okumamak

• tesekkurler eig icin...

• Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben çok fazla betimleme olunca sıkılıyorum herkesin farklıdır tabi

0|1
    0|0
  • Çok fazla betimleme olan kitapları daha uzun sürede bitiriyorum. Bir yerden sonra fazlası beni boğuyor

0|1
    0|0
  • Ağır tasvirleri olan bir kitabı daha önce yarıda bırakmıştım. Çok uğraştım bitirmek için ama olmadı. Böyle şeyler hiç akıcı olmuyor.

0|1
    0|0
    • Bilimkurgu hayranıyım, bir de felsefe okumayı çok seviyorum. Bilinç felsefesi ve panenteizmle ilgili tavsiye edebileceğiniz eski kitaplar var mı? Bu konuda uzun bir öykü yazmaktayım, novella tarzı. Yardımcı olursanız çok sevinirim

• Kitaplar konusunda sohbet etmeyi çok seviyorum, işletmede yüksek lisans öğrencisi olduğum için çok fazla vaktim olmuyor işletme dışı kitap araştırmalarına, bana mesaj atarsanız çok sevinirim edebiyat sohbeti için

• @boyizmir Ben almayayım teşekkürler. Size başarılar.

Erkekler Ne Diyor 1

• Evet betimlemeler fazla, devrik cümlelerden kaynaklı akıp gidemiyorsun yazıda. Bilmem okurdum heralde, şimdiye kadar yarım bıraktığım kitap pek olmadı. Sadece bir taneyi hiç unutmuyorum, sayfa 50'de bırakmıştım. Oda Elif Şafak-Aşk kitabı idi :)

0|0
    0|0
    • Buda pinhan :)

• Kendimi kanıtlamak için diyeyim

• Sakın vazgeçme. Etrafımda çok insan var, ordan burdan okuduklarını kendi dilinden dökülüyormuş gibi gösterip kitap yazmışlar. İnşallah bir gün kendini kanıtlarsın :)

Yükleniyor...