Kapat

Bir kitap yazmış?

Bir kitap yazmış olsam ve hiçbir ünüm olmasa, kitabı okumaya tenezzül edermisiniz yoksa tanınmışlara mı yönelirsiniz?

0|0
15|4

En İyi Kız Görüşü

• İlgimi çektiyse konusu okurum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yerlatı edebiyatı tercih ederim. Alıntı cümlelerine bakarım, beğenirsem okurum.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 14

• çevremde var bir 8-9 insan. kitap bastıran. para vermedim, imzalayıp hediye ettiler. ya 3-5 sayfa baktım. ya hiç. birisi çok iyiydi ki şu an 4. romanını çıkardı. ama onun dışında zor. beni yeni yazara hele de pembe kapaklı yazara gram önem vermem. onlarca dünya klasiği varken zor. elif şafak bile cidden beceriksiz bir yazarken bu kadar övülüyor. yeni yazarın işi daha zor.

1|0
    0|0
    • 4 kitap cıkarsın merak ettim doğrusu

• ismini vermem çok şık olmaz ama politik psikoloji ve politika üzerine yazıyor. zaten akademisyen ama yazdığı tür edebiyat. yani zaten ondan beklenti yüksekti.

• Arka kapağını okurum ilgi çekici gelirse alırım. İlla tanıdık olsun diye tutturmam.

0|1
    0|0
  • Arkadsıba bakarım ben

0|1
    0|0
  • Okurum kitabı.

0|1
    0|0
  • Okurum

0|1
    0|0
  • tanınmamış kitaplar daha iyi

0|1
    0|0
    • Haklısın, üstüne daha fazla düşülüp daha tatmin edici olması saglanıyor

• Bu arada gözleriniz cok güzel söylemeden edemeyeceğim :D

• Kitabın konusuna bağlı.

0|1
    0|0
  • Kitap ilgimi çekerse okurum.

0|1
    0|0
  • Konusuna bağlı

0|1
    0|0
  • Almadan önce her kitabın sayfalarını açar bir iki paragrafa bakarım. Yazar nasıl yazmış diye. Belli ediyor zaten kendini. Konusu da bana hitap ediyorsa alırım

0|0
    0|0
  • Hep farklı yazarları okuyorum. Ahmet batmanların kahraman tazeoğluların hiçbir özelliği yok

0|0
    0|0
  • Konusu ilgimi ciddi anlamda çektiyse okurum

0|0
    0|0
    • Sadece konu mu? bestimlemeler ve uslubun önemi yokmu?

• Var ama ilk konu ceker beni sonra tarzını beğenmezsem devam etmem zaten

• Eğer kitabın özeti güzel olursa ve dikkatimi çekerse okurum

0|0
    0|0
  • Yorumlara gore alirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Arka kapağını okurum ve internet sayfalarındaki yorumları ve değerlendirmeleri kontrol ederim, ilgi çekici gelirse alırım. İlla tanıdık olsun diye tutturmam. Öyle ünlü bir yazardır, kesin okumam lazım diye tutturmam. Nice adını bilmediğim yazarların kitaplarını okuyup hayran kalmışlığım çoktur.

0|1
    0|0
  • Beğenirsem okurum

0|1
    0|0
  • Şimdi eğer bir kitap yayınlamak istiyosan en mantıklı yol onu ilk önce bir gazetede veya uygulamada whatpad gibi yayınlamalısın tutarsa kitabını basarsın çünkü sen şimdi kitap bassan bile o hiç bir zaman rafların görünen yüzünde olmıcak o yüzden ilk önce kendini duyurman lazım

0|0
    0|0
    • Wattpad gibi bir uygulama yazar cıkarmak için ideal bir ortam degil, daha cok ticari amaclı üç beş sevilen ergen kitaplarını basarak kar etme amaclı yayımlanan kitaplardan ibaret.

• malesef öyle ama malesef ismin yoksa bu piyasada sende yoksun en fazla paranı harcamış olursun milletimizin her zaman baktığı o vitrinlere hiç bir zaman konmazsın veya benm gibi ilk önce ustaların kitaplarını bitirme çabasında olanların çoktz ilgisini çekmezsin

• Tabiki ama herşey reklam :)

Yükleniyor...