4 senedir gitar çalıyorum sesim güzel ve istediğim her şarkıyı çalıp söylüyorum. şimdi de piyanoya başlayacağım ama?

eve org almak lazım. ve kararlıyım öğrenmek istiyorum. enstürüman konusunda yetemekliyim ve müzik kulağım var ama annem sacmalama ne orgu gitar bitti bir de orgla mı uğraşıcaz dedi benim şevkimi çok kırdı ya. napıym sizce? gitar çalıp şarkı söylerken de beğeniyolar yani kendi kuruntum değil ki ayrıca bir çok kez sahne aldım. kötü olsa zaten söylemem ki güzel de çalıyorum. sana düşmanı ya kalbim çok kırıldı gitar çalarken de baya dLG geçmişti ama öğrendim.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• İçindeki hevesi kırmamalısın kırılmasınada izin vermemelisin varsa yeteneğin onu değerlendirmelisin. Birçok şarkıyı tam olarak olmasada çalar durumdayım bende piyanoya meraklı biriyim sırf Cecelinin şarkılarını ve kendi şarkılarımı çalmak için aldım diyebilirim. Başka bir enstrüman ilgimi çekmiyor keman dışında :) bunun için 5 ovktavlık bir org piyano aldım 61 tuşu var. Bu tür özelliklere sahip olan bir cihaz alırsan çok iyi olur. Normal piyanoların tuş sayısı zaten 88 dir. Uzun bir süre nota işine hiç bulaşma kulak tembel olurmuş benden söylemesi :) akustik tuşlu yani derinliğe sahip tuşlara sahip olan org piyano türünde bir cihaz almanı tavsiye ederim piyanoya geçince alışman çok daha kolay olacaktır. Gizlisin olduğun için seni merak ettim gerçekten :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Biraz zaman geçsin konuyu tekrar açın ailenize.

0|0
    0|0
    • açacak bişey yok ki o istese de istemese de ben başlıycam zaten. ondan bişey isteyen de olmadı haber verdim açıkçası bana org al da demedim ama şevkimi kırdı ya hep böyle yapıyor başkası olsa nasıl sevinir ya

• belli sana neden izin verilmediği. ailene karşıda böyle ö. küzlemesine davranıyrsan tabi izin vermezler ya ergeni.

• öf kes dangalak

• biyerde çalışıp alırsın küçük bir org evde kendin öğrenmeye çalışırsın madem müzik kulağın var. öyle başlarsın.

0|0
    0|0
    • ya zaten kursa başlıycam ona karışamaz da sadece canım çok sıkıldı. ayrıca bu benim kararım ne var bunda ki

• ne bilim git annene sor o soruyu :)
      kendi aranızda. bu kadar takılmaya da değmez.
      yaşın küçük galiba alıngansın.

• alıngan diyeceğin en son insanım bu dünyadaki

• bir gitar calamiyorum ya...

0|0
    0|0
  • İstanbul daysan grup kuralım ( gitaristim )

0|0
    0|0
    • koyun can derdinde kasap et derdinde

Kızlar Ne Diyor 1

• En yakınımızda olan insan istemeden de olsa kötü bir cümle kurunca moralimiz fena halde bozuluyor çok anlıyorum seni bu konuda. Bazı kişiler sanatı daha farklı görürken bazıları olmasa da olur tarzında yaşarlar. Araştır biriktir paranı al. Hep kendi hedeflerinin peşinden git.

0|0
    0|0
Yükleniyor...