Kitaplardan anlayan birisi gelirse sevinirim?

Şu cep boy kitaplar özetmi oluyor? Küçük boy oluyolar ve fiyatları ucuz oluyor özet değil dimi bunlar? Özet olursa üzülürüm yani 5 tane aldım bugün onlardan :)

0|1
15|11

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer klasik ise özet çıkıyor mesela benim aldığım "Monte Kristo Kontu"... Kalitesiz sayfaları varsa ve inceyse, gerçekten çok güzel şeyler çıkabiliyor, Kusursuz Aşk (A. Ford) ve adını hatırlamakta zorlandığım ama yazarının adının Robert ve kendisinin Avustralyalı bir gezgin olduğunu hatırladığım yazarlı bir başka kitap gibi. Klasik ise muhtemelen özet. Klasik olmadığını anlamak için internetten bakın. "Neden?" yayınevinden ise ("Neden?" diye bir adı var :D, "Neden" der yanında da) olmadığından emin olabilirsiniz. Bir de maliyeti düşürme ve benzer kalite sunmak amaçlı yapılırlar ki sayfa kalitesinden anlaşılır; sayfa kalitesi standartın altında ise, özet değil.

1|0
    0|0
    • Doğru, yazı küçük puntoluysa sıkıntı yok. ;) Buraya bir sayfasının resmini atın veya birisinin adını ve yayınevini yazın.

En İyi Kız Görüşü

• Hayır değil sadece boyutu ve yazıları küçüktültülmüş hali 😊

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :)
      Bazıları özet diyor :((

• Özetleri de var ama özetse kitap kapağında yazar yazmıyorsa özet değildir 😊 Rica ederim 😊

Erkekler Ne Diyor 10

• Yazı puntolu küçük sadece başka bir fark yok

1|0
    0|0
  • Özet değil boyut küçük puntolor küçük daha uygun fiyat olması için

1|0
    0|0
    • isimlerini yaz kendi sorunun güncellemesine, kitapların karakter isimlerine bakıyım hadi :D

• Özet değiller özensizler.

0|0
    0|0
  • Yok yok puntosu küçük rahat ol

1|0
    0|0
  • özet değiller tabiki
    en büyük özellikleri boyut olarak daha ufak olmaları sayfa sayıları yakın olur

0|0
    0|0
  • ben hala onlarin amacini anlayabilmis degilim

0|0
    0|0
  • Yok hayır özet olmuyorlar, kağıt ve baskı masrafı az olduğu için ucuz oluyorlar

0|0
    0|0
  • Özet degil detaylida degil

0|0
    0|0
    • Ne demek detaylı değil

• Ben kpssye calisirken almistim mesela bazi tarih kitaplari cok detayli anlatir ya öyle degil ayrintili detay yok yani

• Maalesef onlar ozet diyebiriz

0|0
    0|0
  • Hayır özet olmuyor yazıları ve boyu küçük olduğundan fiyatı ucuz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Özet değiller. Boyutları küçük olduğundan dolayı fiyat düşük oluyor. Daha önce bir kez almıştım ama pek zevkli değil :)

1|0
    0|0
  • Hayır sadece boyları küçük

1|0
    0|0
  • Tabiki değil sadece küçültülmuş hali

1|0
    0|0
  • Özet değil sadece daha küçük Hali :)

1|0
    0|0
  • :( hayır. punto ve haliyle sayfa küçültülüyor... o kadar.

0|0
    0|0
  • Hayır özet değil merak etme :D kitabın tamamı.
    Hangilerini aldın

0|0
    0|0
  • Üzerinde tam metin yazmıyorsa kırpmalar olabilir. Ama yazıyorsa sayfaları çok ince olduğu için tamamıdır.

0|0
    0|0
  • özet oluyor aslında özette değilde en önemli yerleri konuların formüller gibi ama üzülme ben normal kitaplardan çok cep kitaplarını seviyorum bence bu sana - olarak dönmez

0|0
    0|0
  • Güvenilir bir yayın evinden al küçük boy kitapların genelinin içeriği hatalı karşılaştıgım kadarıyla.

0|0
    0|0
  • Özet değil, bende alıyorum bazen.

0|0
    0|0
  • Sadece yazı boyutu küçük oluyor

0|0
    0|0
  • Tabiki de özet değil (:

0|0
    0|0
  • Hayır, aynısı fakat puntosu küçük oluyor ve sayfa sayisi cogalabiliyor.

0|0
    0|0
  • Yok be ne özeti sadece daha küçük

0|0
    0|0
Yükleniyor...