Kişisel gelişim kitapları hakkında ne düşünüyorsunuz? Beni çok iyi motive ediyorlar...

0|0
6|27

En İyi Erkek Görüşü

• Tek okuduğum tür.. Tabi çoğu aynı şeyleri tekrarlıyor. Mesala kişisel gelişim kitabı alıcak olan arkadaşımla beraber gideriz bir iki sayfasını okuduktan sonra kitabın tam olarak ne anlatıyor çok net anlıyorum. Alıp almaması gerektiğini söylüyorum

Bence kişisel gelişim kitapları sevmeyenler gerçek kişisel gelişim kitaplarına rastgelmemiş kişilerdir.

Bahsettim tarz 30 dakikalık motivasyon verip daha sonrasınra booom olan kitap tarzları. İşte bunlara çok para bağlamam. Ama evimde bulunan kişisel gelişim kitap sayısı bir hayli fazla.

İsim yapmış kişilerden çok isim yapmamış kişilerinde kitaplarını alıyorum ben. Genelde kigem yayınlarından uzak duruyorum herşey seninle başlar da bunun içinde.. Okuduktan sonra 30 dakika sonra herşey normale döndürüyor çünkü..

Neyse yine uzun yazdım..

Okuyorum yani seviyoruz :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• aynen benim sevdiğim kitaplar :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Geyik geliyor. Gözlem yap, özeleştiri yap, eleştirileri iyi dinle, gazete oku ve gündemi takip et. Kitap oku, kendine Zaman ayır

1|0
    0|0
  • Okumadım bilmirem kanks

1|0
    0|0
  • Bu kitap 2 kez okuduğum kitap. Mümin sekman ında şu an 4 kitabını okuyorum. 😊 bilmiyorum ilk başlarda inanrdırıcı geliyordu sonra boş gibi gelmeye başladı

1|0
    0|0
  • Psikolojisi bozuk insanları iyice bozuyor

1|0
    0|0
  • 100% düşünce gücü. bunu da oku

1|0
    0|0
  • berbatlar

1|0
    0|0
  • Gereksiz buluyorum sen yaparsın sen edersin gibi boş lafları.

1|0
    0|0
  • Kitaplardan her okuduğumuzi yapmamız imkansız. Birkere bazı kitaplarda yabancı kaynak olunca yapimiza ters. Kendine güven, hayır demeyi bilen isteklerini gerçekleştiren bir yapıyı bize kazandırmak ana fikir bu kitaplarda

1|0
    0|0
  • Hic tavsoye etmem palavra

1|0
    0|0
  • Severim ama fazla kaptirma kendini sonra polyannacilik yaparsin bu sefer hayatin geceklerini ıskalayabirsin..

1|0
    0|0
  • Saman Alevine Benzetirim

1|0
    0|0
  • Sadece insanları dolandırmak için.

1|0
    0|0
  • Belkide okumuş olacağın en iyi kişisel gelişim kitaplarının ismini istiyor musun?

1|0
    0|0
  • çok iyi para kazandırıyor galiba kişisel gelişim kitapları :D

1|0
    0|0
  • Mumin pek basarili degil ama ahmmet nuri izgoren var okumalisn kopamazsn

1|0
    0|0
  • Mümin Sekmanın bütün kitaplarını okudum. Kişisel gelişim kitapları bana çok şey kattı.

1|0
    0|0
  • Öneereceğin bir kitap

1|0
    0|0
  • Bana gore saçma geliyor kitap seni istediği kalıba sokabiliyor

1|0
    0|0
  • Çok sıkıcı bulup okumadan dolaba istiflediğim kitap türleri

1|0
    0|0
  • Doğrusu pek sevmiyorum, kendi hatalarımızdan karakter oluşturmaktan yanayım. Kişisel gelişim kitapları yapay tatlandırıcı gibime geliyor. En az 5-6 kitap okudum

0|0
    0|0
  • ben bu kitabı okumuştummm

0|0
    0|0
  • Sen yaparsin hadi kocumdan baska bisey degil yaa

0|0
    0|0
  • bir tane okudum bişey olmadı faydasız

0|0
    0|0
  • kısa süreli gaz veriyorlar. gaz kitapları işte.

0|0
    0|0
  • evet sosyal mühendislik kitabı okumustum gayet yardım edici konulara yer edinilmiş.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...