Sizde iz bırakan kitap cümleleri?

Bakın cümle diyorum sayfanın tamamını yazmayın.

0|0
15|19

En İyi Erkek Görüşü

• bir dize yazayım ben... can yücel'den.. ''ben sensizde yaşarım ama senle bir başka yaşarım ''

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• ''Bu dünyada sana kötülük yapmak isteyen insanlar çıkacak karşına ama unutma ki iyilik yapmak isteyenler de çıkacak. Kimi insanın yüreği karanlık, kiminki aydınlıktır. Geceyle Gündüz gibi! Dünyanın kötülerle dolu olduğunu düşünüp küsme, herkesin iyi olduğunu düşünüp hayal kırıklığına uğrama. Kendini koru kızım, insanlara karşı kendini koru.'' Serenad

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Katılıyorum demiyorum ama gerçekten 50 yıl geçse dahi unutmayacağım bir kesit;

Bir kadını değerlendirmek gerektiğinde fiziksel kriterleri dışta tutma mantığını asla kavrayamamıştı. Sanki herşeyden önce, bir kadın erdemli, annelik vasıfları yüksek, zeki, ahlaki değerlere önem veren biri olmak zorundaydı. Onu yüzü, vücudu, görünüşü için beğenmek, sevmek bir hakaretti. Kadınlar da hep 'iç güzellikleri' için sevilmeyi isterlerdi.

Tamamen salaklık.

Tanrı'nın tek lütfü fiziksel güzellikti. Özellikle de yüz. Uyumun, dengenin möucizesi orada toplanıyordu. Ve bir de sessizlik. Ne tek bir kelime, ne de tek bir soluk... Hayranlık yaratması gerekiyordu, hepsi bu. Geriye kalanlar ise cüruftan, kirlenmeden, sayfınlığını yitirmeden başka bir şey değildi.

...

Siyah Kan - Jean Christopher Grange

0|0
    0|0
  • "İnsanlar Söylediklerinizi Ya Da Yaptıklarınızı Unutur, Ama Onlara Neler Hissettirdiğinizi Asla Unutmazlar." Adam Fawer\Empati

3|3
    0|0
  • "yeniden iyi biri olmak mümkün"
    çünkü ben kötü olamayacak kadar iyi, iyi olamayacak kadar da kötü biriydim eskiden. şimdi ise düpedüz kötü biriyim galiba ben.

Uçurtma avcısı

0|0
    0|0
  • Depresyon hastasına sakın sen başarırsın sen yaparsın diye tavsiye vermeyin, bunu yapmayacak kişi kendini iyice kötü hissedecek ve hastalığı intihar boyutuna gelecektir

0|0
    0|0
  • "Yeniden iyi biri olmak mümkün"
    Çünkü ben kötü olamayacak kadar iyi, iyi olamayacak kadar da kötü biriydim eskiden. şimdi ise düpedüz kötü biriyim galiba ben.

0|0
    0|0
  • Aptal muharrir ! Ölüme ilaç ölümdür ! .. kitabın tamamını okduğunuzda daha anlamlı geliyor cümle tabi ama bu bile kendi başına yeterli :)

0|0
    0|0
  • ne flütlerıyle ozanların övgüler düzdüğü bir aşka rastladım
    ne de bir aşk gördum kı ıcınde sahtelık bulunmasın

0|0
    2|1
  • ilkokul hocamın vurduğu kitap kafa tasımda iz biraktı fizikti sanırım

0|0
    1|1
  • En kotu yalnizlik, kalabalik icinde olan yalnizlimtir

Yalniz insanlar sokağı <3

0|0
    0|0
  • Olmak ya da olmamak

0|0
    0|0
  • make more money, f*ck more bitches

0|0
    0|0
  • öbür dünyanın bu dünyadan iyi olacağına inanıyorsan senink yaşamak değil, ölmeyi beklemek.

0|0
    0|0
  • Seni seviyorum. Deli gibi değil gayet aklı başında seviyorum... Kürk Mantolu Madonna

0|1
    0|1
  • Dünya senin etrafında mı dönüyor sanıyor ha deli oğlan.

0|0
    0|0
  • NASIL'ını anlıyorum, NEDEN'ini anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • ''Kaptan , kaptanım.' Ölü ozanlar derneği.'

0|0
    0|1
  • Göbekler baklava olmuş hava geçmez aradan ha birde bozulmayacak kızmı var ;sen haber ver paradan.

0|0
    0|1
  • Soruna bakış açınız sorunun kendisidir. Bunu ölene kadar unutmam sanırsam..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Baktığım her yer gökyüzüydü, doğru acıyı da, üzüntüyü de sevmiştim nedense ve her ikisi de gökyüzündeydi Ben nasıl bakarsam, o da öyle görünüyordu gözüme...-Her Yer Gökyüzü
    Asıl sorun büyümek değil ki büyürken unuttuklarımız - Küçük Prens

0|1
    0|1
  • Giderken kapiyi carpmadi, o gunden sonra benim de kalbim hic eskisi kadar hizli carpmadi. Uzgundum hala uzgunum. Ve hep bir yerlerde saklayacagim bu huznu.

0|0
    0|1
  • Bir yanımızda cennet diğer yanımızda cehennem varsa dünya araftır.

0|1
    0|0
  • ''Kim o, bir solukta hem Tanrıdan hem ümitsizlikten bahseden?''

1|0
    0|0
  • .. isteyene ruhumu kiraladım, vücudumdaki dikiş sa­yısını artık bilmiyorum, hayatımı diktiler, oysa yırtmak için çok uğraşmıştım.
    kinyas ve kayra

0|0
    0|0
  • "Düşünce suçu ölümü gerektirmez, düşünce suçunun kendisi ölümdür."

0|0
    0|0
  • "Sen bir bıçaksın, bende durmadan içimi deşiyorum o bıçakla"

0|0
    0|0
  • “Ne fark eder" dedim omuz silkerek. Nasılsa her gün biri bize “nasılsın" diye sordugunda “iyiyim" demiyor muyuz, iyi olmadigimiz halde. Ve evet aslında hepimiz koca birer yalanciydik.

0|0
    0|0
  • Denizler ötesine giden kişi sadece iklimi değiştirmiş olur , aklını değil.

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=CYnb63uTnoE
    yazmak yerine videosunu paylaşayım daha iyi benim sevdiğim bu

0|0
    0|0
  • ay yok malesef keske etkinsinden kurtulamiyacagim hayatim ayon verecek bir kitap bulabilsem

0|0
    0|0
  • “Yeniden iyi biri olmak mümkün."

0|0
    0|0
  • Bir enkazım ben. Kendime bile yardımcı olamıyorum.

0|0
    0|0
  • "telafisi en güç şey, dikkatsizlik sonucu kırılan kalplerdir. iş işten geçtiğinde bütün mazeretler tedavülden kalkar, kıran da kırılan da arkadaşım gibi ortada kalır."

0|0
    0|0
Yükleniyor...