Fotoğrafçı kabiliyeti var mı sizce?

Fotoğrafçı kabiliyeti var mı sizce?

1|0
15|31

En İyi Erkek Görüşü

• Var elbette. Basit teorik bilgileri öğrensen bu fotolar muhteşem olur.

0|0
    0|0
    • Iste teorik kismini bilmiyorum. Ama çok seviyorum çekim yapmayi. Makine de almk istiyorum

• Bu çok derin bir konu. Bizim foruma göz atmanı öneririm. Sana çok şey katacaktır. Çok değerli ustadlarımız var. Yazdıkları şeyler size çok değişik bakış açıları kazandıracaktır.

En İyi Kız Görüşü

• Resimler çok iyiymiş 👍
    Bende pek yok selfiecym 😄

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Dogustan olacak bir sey degil bu. Fotograf ceke ceke kabiletini gelistireceksin. Zaten bu isin asli bu. Ne kadar cok fotograf cekersen ileriki zaman icin senin icin daha iyi olacak. Cunku bir zaman sonra sadece en iyilerini gorup bulacaksin ve onlari cekmeye baslayacaksin. Ama cok fazla sabir ister fotografcilik..

1|0
    0|0
  • Evet var

1|0
    0|0
  • vaarrr

1|0
    0|0
  • Var evet

1|0
    0|0
  • Bazıları güzel.

1|0
    0|0
  • Var knk

1|0
    0|0
  • biraz

1|0
    1|0
  • Guzel cekmissin

1|0
    0|0
  • Ellerim titrer, o yüzden yok. Hem de profesyonel cihaz olmadan fotoğrafçıyım diye övünenlere gülesim geliyor. Abim üniversitesini bitirdi. Nasıl fotoğraf çekilir diye 4 ciltlik kitabı var evde. Kolay değil yani bu işler

0|0
    0|0
    • Ben oyle anlasilmak istemedim. Çok seviyorum çekmeyi. Hiç bir teknik bilgim yok. Makine almak istiyorum ama alirsam da video izleyerek kendimi mutlaka gelistirmek istiyorum.

• Sana söylemedim ki zaten. Zaten sorunun da cevabı en baştaydı. Sonrası sadece başkalarına olan serzenişimdi :)

• Anladim :)

• yessssssss

1|0
    0|0
  • 1. Ve sonuncu fotoğraflar hariç beğendim 👍🏼

1|0
    0|0
  • Çok iyi yetenek var

1|0
    0|0
  • Daha yolun çok başındasın. Hem çekimde hem şoplamada bir sürü hata var. Kolay değil fotoğrafçı olmak çok çalışmalısın.

0|0
    0|0
    • Zaten hiç bir teknik bilgim olmadan çekiyorum. Ama çok merakliyim ilgiliyim

• Çektiğin açılar çoğu fotografinda kötü. Açını iyi ayarlamalisin yani oyle bir noktadan cekmelisin ki ilgi cekici olsun.

0|0
    0|0
    • Iste zamanla ogrenirim umarim açiyi falan

• Var oda var

0|0
    0|0
  • Var ama geliştirmelere ihtiyaç var

1|0
    0|0
    • Bu yorum bile benim için guzel. Çunku hiç bir bilgim olmadan çekiyorum

• Var var. Düğünlere felan çağırıyorlar :/

0|0
    0|0
  • Balonluyu beğendim fakat fazla oynamışsın bazılarıyla.

0|0
    0|0
    • Evet bazen çok abartiyorum. Ama en abartilisi deniz olan. Digerlerinde cok oynama yok.

• Guzel cekimler, ne makine kullaniyorsun

0|0
    0|0
    • Telefonla çektim

• Hangi marka + hangi uygulama

• Samsung j 5. Uygulama olarak karisik takiliyorum. Bazen sadece instagramda duzenliyorum

• Eğitim alman lazım ışıgı felan ayarla makinanı daha iyi al lenslerinide cekiceğin fotoya göre sec hevesın varsa yetenegınde olur

0|0
    0|0
    • Egitimim 0 ama hevesim çok. Telefonla çekiyorum. Makine alirsam daha çok teknik seyler ogrenmeye çabalayacağim

• Bende fotografcılık okuyrm acıktan ama ders calısmıyorum hiç makina öneriyim sana nikon d7100 7200 felan alabilirsin lenside 18/140 olabilir 18/50 alma yetmez lensle makşnayı yurt dısı alırsan sahibindende var 2500 3000 arasında alırsın seti avm lerde 5.000 e yaklasır

• Acemi duruyor görseller.

0|0
    0|0
    • Acemiyim zaten. Ama çok seviyorum çekmeyi ve gelistrmk istyorum kendimi

• Pek var diyemem, efectler ile fotoğrafçı olunmuyor maalesef.

0|0
    0|0
    • Efekctsiz de paylasiyorum da aliskanlik oldu o

• O da dogru. Video izleyerek ya da sorarak falan da ogrenilir

• Tabiki. Hatta kendi kendine de deneyerek öğrenebilirsin.

• Az bişey var ama Prof makine aldım

0|0
    0|0
  • Çalışman lazım ışık patlamaları çok

0|0
    0|0
  • ben varım :)

0|0
    0|0
  • Foto değilde ilhan İrem iyi dinlenir

0|0
    0|0
  • O balonlu yer zeytınburnu mu?

0|0
    0|0
  • İlk ve son resim hariç diğerleri iyi. Bu iki resimde ışığı alamamışsın.

0|0
    0|0
    • Karanlik mi olmuş yani? Iste teknik bilmiyorum pek isik ayarlarini falan. Çok da rastgele de çekmiyorum ama gelistirmek istiyorum kendimi

• çok başarılı tebrik ederim

0|0
    0|0
  • Çok sıradan ve sabit fotolar hareketli olması gerekli

0|0
    0|0
    • Dogrudur cunku hic bilgim olmadan cekiyorum

• Herkes çekebilir böyle fotoları

Kızlar Ne Diyor 14

• Var geliştirebilirsin

1|1
    0|0
  • Güzel fotoğraflar...

1|0
    0|0
  • elbettee

1|0
    0|0
  • Var.

1|0
    0|0
  • Var bence

1|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • Maşallah iyi çekilmiş

1|0
    0|0
  • var bence geliştirebilirsin güzel

1|0
    0|0
  • olabilir

1|0
    0|0
  • Çok güzel! :))

1|0
    0|0
  • Güzel çekmişsin canım, 7. Fotoğraf çok hoş, geliştirirsen gayet güzel şeyler çıkar ortaya

1|0
    0|0
  • evet var

1|0
    0|0
  • var biraz ama bazı hataların var çekimde altınorana dikkat etmelisin. çekeceğin nesneyi tam ortaya yerleştirme. birde çekyiğin resimde gökyüzü varsa ufuk çizgisini altın orana yerleştir. bide yakın çekimlerde makro lensin yoksa makro modunda çek otomatiğe alma. nesneleri çekerken onun hizzasına in ki yukarıdan aşağıdan çekilmiş hissi olmasın ve çok çok var yazılacakta yormayım seni ama başlangıçsa iyi...

0|0
    0|0
    • Dogrudur cunku teknik bilgim pek yok. bir de telefonla cekiyorum. Makine gibi çok fazla ilerleme olmaz sanirim

• abajurlu mekan güzel olmuş ama pencereyide tam alsaydın kesilmişlik hissi olmazdı resimde. neresi orası ne güzelmiş...

• Aslinda o butun bir fotoydu da paylasirken kesmistim. Evet içi de disi da çok sirin bir mekan. İstanbul balatta. Balat house gibi bir adi vardi.

• şimdi herkes fotografçı

0|0
    0|0
Yükleniyor...