Justın bıeber türk kızları ter kokuyomu demiş yoksa inci nin oyunumu?

bakınız ben çok arafta kaldım konu hakkında bilgisi olanlar bir söylesin zaten çok gıcığım o bebeye neyse yaa

0|0
14|28

En İyi Erkek Görüşü

• gelsin Türk erkeklerini koklatalım ona buyursun. dememişse de koklatalım, tipine uyuz oldum slkdfsdf

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• bu kadar inandırıcı olmasının tek sebebi çocuğun yapısından kaynaklanması.çok şımarık bir çocuk.inci zekice bir taş atmış kuyuya

0|0
    0|0
  • Tamamen uydurmaca, öyle bir şey yok. İncinin oyunları :)

0|0
    0|0
  • eğer sen vazgeçiceksen justin aşkından :D gerçek zaten sevmiyorsan incicilerin olayıdır bu konuyu sımdı bulamıyorum ama gecenın 3ünde cıkardılar o işi :D

0|0
    0|0
  • klasik kezban tartışmalarına son noktayı koymuş castın biber :D doğruları söylemek ne zamandır suç oldu :D ...

0|0
    0|0
  • evet twit atmış ve hemen resmini çekmişler twitinin menejeri tepki alırız diye o twiti kaldırtmış :)) justincimiyim ne :DDDDDDDDDDD

0|0
    0|0
  • Twitterda yazdı diye biliyorum..Kendi milleti k*çını yıkasın önce saftrik

1|0
    0|0
  • Diyemez küçük ama akıllıdır o velet, sevenleri olmasa kendisi bir hiçtir..Sevenlerine dil uzatamaz.

0|0
    0|0
  • gerçek bu gerçekten leş gibi kokuyonuz

0|2
    0|0
  • this is inci

0|0
    0|0
  • izledim de rezalet anıran kızlar fılan bızım kızlarımız bu kadar mal olamaz ya bence medya abartmış bıraz

0|0
    0|0
  • lan kız sen bebe falan dion angaralımısın topraaam?justın kurban olsun türk kızlarına onun poposu kokuyo bence...muck!

0|0
    0|0
  • erol köse dedi bunu.yazdı hemen sildi dedi..millet inanmıyo ama

nil erkoçların kendine çük monta ettireceğini de ilk daktır erol söylemişti

0|0
    0|0
  • Çok s...k bir toplum olduğumuz için hala justin den konuşuyoruz.Türkiye'de konuşulacak mevzumu kalmadı akü.

0|0
    0|0
  • bi deli kusuya tas atıyo kırk kısı ugrasıyo justın dese ne olur demese ne olur yaw k..çnda bir kılo kemreyle konusuyo ıste takmayın su ergenı

0|0
    0|0
  • bende öyle duydum öyle demiş galiba..Hem hiçte öyle değil bir kere Türk kızları candır <3 :)

0|0
    0|0
  • Artık nasıl bir kokuysa bebe delirmiş :))

0|0
    0|0
  • şu sabi sübyanı niye konu yapıyonuz anlamıyom sizin sayenizde meşhur oldu haa

0|0
    0|0
  • Evet bibercık öyle bişe demiş ama üzerine alınan olmadıgı ıcın yalanlanıyor

0|0
    0|0
  • bence dogru bakımsız kızlar kokar sadece ;))

0|0
    0|0
  • yok ciddi ciddi söylemiş :)

0|0
    1|0
  • İnciyede jastinede 1 2 ...

0|0
    0|0
  • inci öper canım

0|0
    0|0
  • inci sözlük uydurması ama güzel bir uydurma oldu o fan boylarına bu yakışır çünkü :D

0|0
    0|0
  • evet demiş erol kösede sen türk kızlarına kurbal ol diye atıfta bulunmuş hatta

0|0
    0|0
  • Gercek. Cevabim kisaymis.

0|0
    0|0
  • Bu tür safsatalara inanma oyun bence..

0|0
    0|0
  • dogru demıs durup dururken nıye desınkı oyle bısı atladınız adamın ustune bırsuru kız kokusunu net bır sekılde aldı adam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Türklerin genel olarak suyla sabunla deodoranla arası yok ya yaz geldi mi %90 kokuyor maalesef. Otobüsten kusarak indiğimi biliyorum kaç defa haksız değiller ne yazık ki

0|0
    0|0
  • ne justin bibermiş be ! hala etkisini atlatamadılar.D

0|0
    0|0
  • vah vah ne üzüldüm intihar edelim topluca

0|0
    0|0
  • İncicilerin oyunu bence

0|0
    0|0
  • incilerin oyunuymus öyle birsey söyleyecek kadar saygisiz degildir herhalde hele hele fanlarina

0|0
    0|0
  • Hayır lan şaka o:D

ter değil yanık kadın çorabı o asfhjkl

0|0
    0|0
  • demiştir , diyebilir

justin konserine gidenlerin çoğu ergendi zaten

1|0
    0|0
  • demistir..diyebilir.

0|0
    0|0
  • HAHAHAHHAHAHHAHAHHAHA uffff cok komik

Ne varsa su gay justinde bir boka benzemiyo

0|0
    0|0
  • neden gıcıksın ki?

0|0
    0|0
  • şakaa şakaa öylr bir şey der mi alah için biraz beyin yardımıyla bile anlaşılacak bir durum bu

0|0
    0|0
  • İnciler gene iş başındaaaa ! :D

0|0
    0|0
  • yok be öyle bişey dicek kadar malmı bide kızların ne koktunu nerden bilcek hayranlarına bir hi bile demiyen biri sanki sarıldıda :D

0|0
    0|0

• Doğru.

0|0
    0|0
Yükleniyor...