Sizi ailenizden utandıran film sahnelerinde ne yaparsınız?

Ailecek izlenen filmde öpüşme sahnesi başlaması sonucu oluşan sessizlikte ne yaparsınız?

Güncellemeler:
Ben elektrik kesilsin diye dua ederim ama her seferinde çığlıklar giderek artar :S

0|0
139

En İyi Kız Görüşü

• o sahne bitsin diye sabırla beklerim..değiştirsen daha çok dikkat çeker

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 12

• Ya aslında daha çok annemle birlikte izleriz.. Babam ya gazete okur, ya da başka bir şeyle meşgul olur.. Film izlemeyi çok fazla sevmez.. Kaliteli, iyi bir film olduğunda da kaçırmaz ama..

Babam eskiden yatak saneleri çıktığında, bize söylemek için anneme hitaben konuşurdu, "Hanım sanat bunlar sanat.. Gerçekten sevişmiyorlar." derdi.. Ben de ondan alıştım, annem öyle bir sahne çıktığı zaman eski söylemine devam edip, "Ayy şu terbiyesizlere bak. filan." gibi laflar edince, ben de aynen babamdan öğrendiklerimi ona diyorum.. Sanat annecim sanat.. Eee o tabi benim dediğimi duymaz gelip, gene söylenmeye devam ediyor..

Ama, ailemiz dışında biri varken, genelde film izlenmez ama çok yakınımız ise o zaman annem hemen kaş göz işareti yapmaya başlar.. Eee misafirler de anlar durumu ama kumanda kimdeyse hemen kanal değişitirilir..

0|0
    0|0
  • izlerim gayet normal babamdanmı utanıyımki sonuçta annemle daha fazlasını yapıyorlar onları izlemiyorumki utanıyım...

0|1
    1|1
  • izlerim. hatta babamın o sahnelerde biz izlediğimiz için gülerek kanal değiştirmesine itiraz edip kanalı açıp izlemeye devam ederim. ama yakınlarım dışında böyle bir durumda nereye bakacağımı şaşırırdım. yani ailemin yanında utanmazdım.

0|1
    0|2
  • İzlemeye devam ederim. Sonuçta özellikle erotik film açmadık herşey kendiliğinden gelişti.

0|0
    0|1
  • Diğerlerinin yüzlerine bakıyorum :)

0|0
    0|0
    • İlginç neden? :))

• Gençtim derken?Şuan 20 yaşındasın zaten :D:D(Bundan seneler önce geçen sene mi yoksa?)

• Hayır yani daha yeni yeni genç kızlığa adım attığım dönemlerde falandı.

• Kafamı yana çeviririm.Genelde uzanarak tv seyrettiğimden yastığın ipi çıkmış tu Allah kahretsin der yastığın sağını solunu çekştiririm:))

0|0
    0|0
  • kanalı değiştirenleri hiç anlamam bu durumda kanal değişince daha beter belli ediosun :D:D izlemeye devam ederim

0|0
    0|0
  • kafamı çeviririm, telefona bakarım falan

0|0
    0|0
  • o gün neler yaptığımı vs anlatırım. dikkat konuşmalara kesilir.

0|0
    0|0
  • Bu kadar rahatsız olursunda niye izlersin değiştir kanalı kumanda icat oldu!

0|0
    0|0
  • Konuşmaya başlarım, böylece herkez başka birşeye konsantreli olur.

0|0
    0|0
  • ben gülerim of ya bi sevişemediler gitti derim işi dalgaya vururum herkes güler utanç fln kalmaz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Çocuklar varken onlar açısından sakıncalı olacak erotik ve korku sahnelerinin yaklaştığını hissetmem bile kanal değiştirmem için yeterli (öpüşme sahnesinde değiştirmeme gerek olduğunu düşünmüyorum). Fakat çocuklar yokken herhangi bir tepki göstermem, izlemeye devam ederim...

0|0
    0|0
  • Bazı durumlarda elden birşey gelmiyor. Babam American History X'i son ses izlerken başlardaki sevişme sahnesi denk geldi. Yardıma gitsen gidemezsin, kapatamadı sesi o da, bir süre ev inledi resmen :)

0|1
    0|0
  • babam falan ya da yanımda bi erkek varsa hiç utanmam hatta şaka bile yaparım ama annem teyzem falan olunca ne bilym lan hala bi garip olurm :D

0|1
    0|0
    • Ne bileyim lan derken bile kötü oluyosun anlaşılan :D

• garip olurm derken yani biraz utanırm ama normalde utangaç biri değilimdir

annemin teyzemin yanında falan öyle utanırm :D

• Bir şey yapmam, seyre devam ederim..

Bazen, yerdeki halının desenlerini incelerim..

0|2
    0|0
  • Daha önce izlediğim bir film ise ya da senaryo "bunlar ateşli birşeyler yapacak" sinyali vermişse bahane uydurup mutfağa, banyoya giderim. Proaktif olmak önemli.

0|0
    0|0
  • odadan dışarı atarım bir bahaneyle kendimi

1|0
    0|0
  • toplum içinde ise saygısızlıktır bence

0|1
    0|0
  • düşünce gücümle kanalı değiştiririm. ah pardon annemmiş.

0|0
    0|0
  • ben kanalı değiştiririm yada ilerletirim sahneyi gerek yok teferruata =)

0|0
    0|0
Yükleniyor...