Stephen King Kara Kule Serisi Okuyan var mı?

Kara kule serisini okumuş/okumakta/okumaktan vazgeçmiş arkadaşlarımız var mı ? Bu seri hakkında görüşlerinizi almak istiyorum..

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Kara Kule VIII: Anahtar Deliğinden Sızan Rüzgâr hariç hepsini okudum

0|1
    0|0
    • O kitap seriyi hiç okumamışlar için yazılmış aldım ben arkadaşa verdim okumadım seriyi bitirmediğimden :) Ne düşünüyorsun kendi tarzında yazılmış herhangi bir kitap çeşidi ile boy ölçüşebilir mi kule serisi sence ?

• Teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 1

• stephen king çok severim seriyi bitirmedim daha açıkca söylemek gerekirse

0|2
    0|0
    • Kaçıncı kitaptasın ?

• 3. yarısına kadar okudum ilk kitap giriş olduğu için pek akıcı değil genelde seri kitaplarda durum böyle gerçi ama stephen sevdiğim için hiç ön yargım olmadı sadece ara verdim okumak istediğim başka kitaplar vardı

• Hmm anladım teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 4

• 4. kitabı yarıda bıraktım

İlk iki kitap hoşuma gitmişti. 3'yü zor bela bitirdim

4'te de yeter artık dedim. Tekrar başlamam büyük ihtimalle

0|1
    0|0
    • ilk 2 kitap sıkıcı gelmişti bana da , 3. 4. çok muazzam sarmıştı.. 5'in ortalarındayım ben ara verdim bir süre çok fazla vaktim olmadığından eskisi gibi okuyamıyorum.. Sıktı seni yani seri anladığım kadarıyla...

• ahah, sen baya seviyorsun demek ki

Okumadım ama Zaman Çarkı için iyi diyordu okuyanlar. Ona da bak istersen.

• Çok fazla kitap var listemde ama vaktim yok ki hepsine vakit ayırabilsem keşke... :/ Tavsiyen ve görüşlerin için teşekkürler :)

• Dan Brown'u full bitirdim ama bu yazarın sadece bir kitabını okudum biraz hayal ürünü ama, severim diyorsan başka.

0|1
    0|0
    • Brown'un tüm kitaplarını okudum ben , kara kule okuyan biri olarak asla yanyana gelemeyeceklerini düşünüyorum çünkü kara kule sempatizanıyım dolayısıyla benim yorumum samimi olmaz çünkü perspektif bakmıyorum olaya . o yüzden böyle bir soru sordum , insanların kule serisi hakkında fikirlerini almak için :)

• teşekkürler :)

• rica ettim.

• bu adama hastayım ya romanları süper hep kannn

1|1
    0|0
  • Evet eski bir konu fakat söylemeden edemeyeceğim. Hayatımda gördüğüm en güzel seri. Adımdanda hayranı olduğumu anlayabilir okuyan kişiler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...