Erdoğan'ın sarayını mimari olarak nasıl buluyorsunuz?

Cumhurbaşkanımıza yakışır bir saray olmuş diye düşünüyorum çünkü Amerika Rusya İngiltere başkanları hep görkemleri yerlerde yaşıyorlar bize de yakışan bir mimari yapı lazımdı

0|1
6|25

En İyi Erkek Görüşü

• Mimarlik okuyorum ve Aksaray'in mimarisi buyuk anlamlar iceriyor ilerki Turkiye Siyaset ve Politikasina dair. Birisi neden bukadar buyuk diye sorgulaya bilir ama bu ilerki planlari gosteriyor acik bir sekilde ve bundan rahatsiz olan bazi kimseler korkularinda cirkinlesip tas atmaya calisiyorlar. Boyle bir ulkedeyiz iste Cumhurbaskani icin bina yapilir millet demedigini birakmaz. Onceden yapmayanlar utansin diyecegim ama utanmak nedir bilmeyen insanlardan ne beklenir iste.

Turkiye'ye yakisan bir mimari. Turkiye'nin ozlem duydugu mimari.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• popona sokmak için uygun bence

0|3
    0|0
  • Erdoğan ın sarayı mı? Babasının parasıyla yapsın onun olsun. ABD Rusya İngiltere bunlarda para var güç var onlar demez mi " la ayranın yok içmeye atla mı gidiyorsun s. çmaya " diye. Kaldı ki orası Başbakanlık için yapıldı şimdi neden cumhurbaşkanına verildi? Bina ile güç olmaz. Güç ekonomide sanayi dedir.

0|3
    0|0
  • Aynen. Çok kotu buluyorum. Türkiye de mimari eser yok zaten güya mimarlar. Bilim kurgu kafasi yok türklerde. Bu yüzden mimarlik okuyacam. ya da yönetmenlik:) turkiyeyi ben kurtaricam standartlar ini yukselticem

0|0
    0|1
  • Şu beleştepedeki mi

0|0
    0|0
  • yine rt'nin g*t kıllarından bir tanesi.

0|2
    0|1
  • Koc ailesinin son aciklamasini gormediniz sanirim. İnsaat yapmakla yol yapmakla ulke buyumedi aksine yandaslar zengin edildi dedi. Ve ekledi be urettiler. Dusmanlik kin nefretten baska

0|1
    0|0
  • Yok la klasik plaza saçmalığı; bence İstanbul da onca köşk var onlar kullanılmalı. Tarihe gönderme yapıcam diye eski türk devletlerinin askerlerini ve flamalarını kullanıyorsun.1-2 yıllık plazada oturuyorsun saçmalık ve görgüsüzlük!

0|0
    0|0
  • Aslında ayrıntı olarak iyi kurulmuş bir bina Osmanlı eyaleti kadar odası var ve o odalara eyalet ismi kondu
    Erdoğan gelecek mehdi için hazırlayan bir lider
    Bu Mehdi olayı ne kadar doğru merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Saray değilde vatandaş işsiz aç bunu duşunsek

0|1
    0|0
  • o degilde bu simdi mac falan oyniyacak afrika cocuklari icin adam kalp krizi gecirmese bari

0|0
    0|0
  • Nerden Cumhurbaşkanı'nın sarayı oluyormuş, kendi parasıyla mı yaptırdı? O saray Cumhurbaşkanlığı makamına ait bir saraydır. Ayrıca ben beğeniyorum sarayı, içinde kütüphane de açılınca güzel bir kompleks olacak bence.

0|0
    0|0
  • erdoğanın sarayı derken adam ölürken mezara mı götürcek miş :D

0|0
    0|0
  • Erdoğan'ın g*tüne koyim adam yok memlekette bıktım be

0|2
    0|0
  • Bir soğan soyuluyor, yaşarıyor gözler.
    Bir vatan soyuluyor, aldırmıyor öküzler...

0|1
    0|1
  • Onların asgari ücrrti kaç bin dolar. Gösteriş budalası bir zihniyet sadece.

0|2
    0|0
  • DEVRİM'den sonra orayı bilim merkezi yapacağız. iyi baksın oraya boya badana falan eksik etmesin...

0|1
    0|0
  • Mimarisi güzel, içinde Erdoğan olduğu sürece boş..

0|2
    0|0
  • Erdoğanın sarayı neden oluyor? Halkın sarayı...

Ayrıca daha iddialı olabilirdi...

0|0
    0|0
  • Cumhurbaşkanına değil ülkemize yakıştı

0|0
    0|0
  • çok begendiysen sarayı içinde cumur başkanı varken sok totona ikiside işe yaramaz fazlalık zaten

0|0
    0|0
  • Tipik Selçuklu Mimarisi. Öze dönüş.

0|0
    0|0
  • Peki abd başkanının orda şahsına ait tüm masrafları cebinden katşıladığından haberin var mı?

0|0
    0|0
  • Bencede yakıştı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bizim paramızla bunu yapmaya hakkı yoktu! Ulan parayı verenin sefalet parayı alanın lüks içinde yaşadığı nadir ülkelerdeniz!

0|1
    0|1
  • Evet güzel ve mimarı bir akrabam

0|1
    0|0
  • Sevmedim bende

0|0
    0|0
  • Erdoğan'ın tapulu malı mı siz neyin kafasındasınız

0|0
    0|0
  • Super olmus ben cok begendim