Romantik komedi tadında tanışma

yanımdan geçip gittiniz sonra hemen bende arkdasnızdan koşup tam önünüze atladım . "afersiniz sadece bir saniye, normalde hiç böyle şeyler yapamam ama çok hoş görünüyosunuz merhaba demek istedim ... (lafı uzatma ve tanıma anlamındada) tahmin ediyim üniverstede işletme okuyosunuz " bunu güler yüzle enerjik bir şekilde yapıcam . siz bu sempatik çocukla bikaç dakikiada olsa konuşurmuydunuz yoksa çekip gidermiydiniz . link

Güncellemeler:
not : lutfen sadece kızlar cevaplarsa sevinirim ve yaşım 27, 35 değil
işletmemi okusun dediğim öylesine yani başka bişeyde atabilirim . maksat sohbet oluşsun

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir şirinlik yaparsan.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çok yavşakça '' dur tahmin edeyim vıdı vıdı'' ..
    :D ben derdim ki yok canım işletme okumuyorum ama biraz daha dikilirsen karşımda canını okurum '!'' :D bööğeeğttyh:DD

1|0
    0|0
  • Kibarca reddederdim

0|0
    0|0
  • Bunu bilemeyiz ki belki sevgilisi vardır sevdiği vardır nişanlıdır evlidir ne tepki vereceği belli olmaz.

0|0
    0|0
  • Hiç romantik değil

0|0
    0|0
  • replik kötü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kıza iki iltifat etti adam iskandinavlara benzion falan kız dunyasını şaşırdı unuttu nerde oldugunu adama ingiliz aksanıyla kanada aksanı arasındakı farkı anlatıyo

0|0
    0|0
  • videodaki gibi sadece avrupada falan işe yarar bu. türkiyede ilk cümleni tamamlamadan çantayı kafana yersin.

0|0
    0|0
  • Onlar avrupada olur türkiyede olmaz sapık diye bağırıverirler esnafta seni linç etmeye gelir:)

0|1
    0|0
  • Aynı soruyu sormuştun :S

0|1
    0|0
    • ewet sordumda beni nie takip ediyon hiç mi işin yok

• Seni takip etmiyorum konuya girdim sadece .. Sen neden soruyorsun hiç mi işin yok

• işletme ne alaka onu çözemedim

0|0
    0|0
  • rocco çıkma teklifleri var onları gördün mü

0|0
    0|0
Yükleniyor...