Leonardo Di Caprio'nun Mevlana, Robert Downey Jr'ın Şems-i Tebrizi'yi canlandıracağı filmi merak ediyor musunuz?

#Gladyatör filmi ile tanınan senarist David Franzoni, #Mevlana'nın filmini çekmeye hazırlanıyor. Filmde Mevlana'yı Leonardo Di Caprio, Şems-i Tebrizi'yi ise Robert Downey Jr'ın canlandıracağı söyleniyor.

Peki siz filmi merak ediyor musunuz?

Leonardo Di Caprio'nun Mevlana, Robert Downey Jr'ın Şems-i Tebrizi'yi canlandıracağı filmi merak ediyor musunuz ?

3|2
21|11

En İyi Kız Görüşü

• Ben filmi merak etmek bir yana dursun, affedersin ama elin gevuru bizim atalarımızın filmini çekip hem ün salıp hem paraya para derken bizimkiler atalarımızın mucizevi hayatlarını çekmek yerine eften püften hatta b*ktan yine afedersiniz ama öyle hikayeler niye çekiyorlar çok merak ediyorum. Ün arttırmak paraya para demek istiyorsan az çekilen filmlerden yapmalısın adam oturmuş her ülkeden en az 100 aşk filmi, dizisi çıktığını bilmesine rağmen hala bildiğini okuyup:''Yok yok, harikulade oldu. Süper bir aşk filmi kesin tutar'' demeye devam etsin. Bravooo alkışlıyorum bizim gibi bir ülkede aslanlar yetişmiş bir ülkede böyle senaristlerin Yönetmenlerin olması ne kadar gurur verici anlatamam. Hala değerini bilmemeye devam edelim. Bravo.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şems ve Mevlana insanın ilahi özelliklerinin zirve yaptığı insanlar. Kapitalizmin duygusuz et parçaları yaptığı insanlığa büyük dersler verecektir. Leonardo Di Caprion un kötü filmi olmaz. Mevlanaya dikkat çekeceği için mutluyum ve merak ediyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Merakla bekliyorum

0|0
    0|0
  • bunlar kimki mevlanayı şemsi tebriziyi canlandırıyorlar. Geçen bir film izledim lafta dini bir film amerikanlar çekmiş. Müslümanlarıyobaz gerici köpeklergibi göstermişler başörtüsünü papas yapmışlar. Bu filminde farksız olmayacağına eminim.

0|0
    0|0
    • O filmin adı neydi? Ekip sağlam. Bak daha önce Cennetin Krallığı filminde de Müslümanların Kudüs'ü alması anlatılıyordu. Filmi Hristiyanların çekmesine rağmen, İslam ordusu Hristiyanları nasıl ayaklar altına alıp ezdiğini filmde bariz bir şekilde gösteriyordu.

• ne olursa olsun günahkar Allahıbilmeyen adamların Allah dostlarını canlandırması bana absürt ve iğrençgeliyo

• Eğer gerçekse kesin izlerim.

0|0
    0|0
    • Gerçekliği konusunda ben de tereddütlüyüm. Fakat senarist David Franzoni böyle bir film yapacaklarını açıklamışlardı. Şafak Sezer de tutmayan Kolpaçino 3'ün ardından hemen Kolpaçino 4 hazırlıklarına başladığını söylemişti tabi bu gibi haberler kesinlik taşır mı tartışılır. Sadece birincil ağızdan çıkan bir söylem.

• kendi önyargılarını katmazlarsa kaliteli olur güzel olur çünkü bu mevlana, şemsi tebrizi karakteri herkes canlandıramaz

0|0
    0|0
  • an itibariyle çok merak ettim

0|0
    0|0
  • şu an cidden merak ettim.

Şems-i Tebrizi'yi Bab-ı Esrar kitabında keşfettim.
    Mevlana ile olan ilişkileri çok hoşuma gitmişti.

0|0
    0|0
  • Bunlardan mevlana şems mi olur ya

0|0
    0|0
  • eveeet çok merakla bekliyorum

0|0
    0|0
  • Leonardo DiCaprio role uygun mu şüpheliyim ama filmi çok merak ettim umarım asparagas değildir. 😊

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ediyorum

2|0
    0|0
  • Gerçek bır haber mı kesın ızlerımde.

0|0
    0|0
    • %100 gerçek değil çünkü henüz fragman yok bir hazırlık yok. Fakat David Franzoni böyle bir film yapacağını ve oyuncuların da Leonardo Di Caprio ve Robert Downey Jr olacağını açıkladı.

• Anaam çok mrk ettim ya😃

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikle

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Şems-i Tebrizi'yi hayranlıkla okumuştum. Okumayanlara tavsiye ediyorum :)
    Rolü canlandıranların biraz daha edepli yaşam süren oyuncular olmasını isterdim, yoksa oyunculuklarına laf etmem tabikide.
    Film olursa izlerim :)

0|0
    0|0
  • Ciddi değilsin

0|0
    0|0
  • Aşırı merak ettim şu an

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla merak ediyorum ^_^

0|0
    0|0
  • yerim ben seni leo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bence bu oyuncular kabul etmez bu filmde oynamayı zaten kesin bişey yok ortada ama olursa süper film olacağı kesin

0|0
    0|0
  • Ben filmden ziyade neden elin yabancısı bizim degerlerimizin filmini çekiyor da biz yapamıyoruz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • oha. hiç yakışmaz

0|0
    0|0
  • Filmin senaryosunu çok merak ediyorum. Yani Mevlana ile ilgili nasıl bir film yapılabilir ki.

0|0
    0|0
    • Ben de aynı düşünüyordum en fazla ne olabilir diye. Türkler yapmıyor ünlü senarist David Franzoni yapıyor. Filmler genelde vurdulu kırdılı, maceralı olur fakat Mevlana dünyaca tanınmış bir kişiliktir. O'nun bu kişiliğini ele alan bir sade film de yapabilirler.

• Evet merakla bekliyorum

0|0
    0|0
  • Evet ediyorum

0|0
    0|0
  • Trajı komik gülermisin ağlarmısın

0|0
    0|0
  • kesinlikle detayları merak ediyorum teşekkürler umarım doğrudur... :D

0|0
    0|0
  • Elin gevuru geliyor bizim isi bizden iyi mi yapiyor mu diyelim...

0|0
    0|0
    • Elin gavurunu boşver. Bu işler yabancı, yerliye bakmaz.
      Daha bizim Kurtuluş Savaşı'nı adam gibi anlatan bir filmimiz yok.

• Galiba bizim dondurmacı ve mısırcı Kadir Mısıroğlu haklıymış :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...