Kitap okuyamamak sizede oluyor mu?

Sevdigim tur gerilimmis daha yeni kesfettim pek sevmezdim kitaplari bir kac tane bu tarz okudum ve hos okuyabiliyorum en azindan ama kitaplarin genel olarak baslangiclati sikici degil mi ya bir filmler gibi degil sanki?

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• en son ne zaman kitap okudum hatırlamıyorum bile

0|0
    0|0
    • Boyle kulturlu bilgin bisey olmak icin lazimmis gibi ama gitmiyo ya bir film gibi olmuyo dimi beya

• ses yok görüntü yok anlamak kavramak daha zor film varken neden neden kitap okuyayım

• bir ben degilim yani oh :D boyle dusunenlerde varmis sukur

En İyi Kız Görüşü

• Bende pek okuyamiyordum ama insan alisinca birakamiyor bu yaz kazandim aliskanligimi

0|0
    0|0
    • Bende kazanmak istiyorum ama bu giris kabusunu asamiyorum kitaplarin geneli boyle midir ilk 50 sayfa cop

• Birakalim onlar En guzeli su ali ayse top oynuyor kitaplaridi valla :D hicbi kitapta kalmafi o tat

• Ya cok guzel kitaplar var oku sen alisirsin zamanla😃

Erkekler Ne Diyor 4

• kitap okumaya direk dünya klasiklerinden başlarsan sıkıcı olur bırakırsın kitap okumayı kitap okumaya kısa en fazla 150 sayfa olan kitaplarla başlamak lazım mesela küçük prens, insan ne ile yaşar tolstoyun, santranç, albert camus yabancı vs. kitaplardan

0|0
    0|0
  • Bazen okuma hızım yavaşlıyor bugün ile 1 ay oldu 7 kitap bitti

0|0
    0|0
  • kitap sürükleriyici değilse at gitsin farklı olmalı kitap

0|0
    0|0
  • Kitaplar insanı içine alaka kadar sabredilmeli yoksa cok zor, Kinyas ve kayrayı tavsiye ederim gerilim seviyorsan bu kitaba da bayılırsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yazardan yazara fark ediyor o. Mesela Dan Brown okurken baştan itibaren sarıyor. Ama bir John Verdon okurken ilk 100 sayfa sıkıcı olabiliyor. Kendini biraz zorlayacaksın sonuca ulaşmak için :)

0|0
    0|0
  • Kitabına göre değişir. Bu durum daha çok yazar ile alakalıdır.

0|0
    0|0
  • Hep öyle olur ben ne zaman tam kendime göre bir kitap bulsam bir günde bitiriyorum kitabı

0|0
    0|0
  • Hayır sevdiğim türü keşfettim

0|0
    0|0
  • Yok akıcı kitap bulursan 1 günde bitebiliyor.:)

0|0
    0|0
  • Ben de tam tersi kitap okumadan yapama

0|0
    0|0
    • Peki su giris bolumu sikintisini nasi asiyorsun gelisme sonuc guzel ama giris yuzunden kitaplara olan ilgim kacti

• Yooo bence kişiye göre değişir bu ki ben kitabın önsözünü bile okuyorum

• Bence filmlerden daha güzel filmler her ayrintiya giremiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...