Solak elektro gitar?

Arkadaşlar elektro gitar öğrenmek istiyorum ama solağım çok zorluk çıkartır mı? Bir de sağlak gitarı ters çevirip sol eliyle kullanan solaklar duydum öyle öğrenmişler baştan, Solak gitar hem daha pahalı oluyor hem zor bulunuyor diye. Sizce solak gitar mı öğreneyim, sağlak gitarı ters çevirip yine solla mı çalayım, yoksa solaklığımı boşverip sağ elle çalmayı mı öğreneyim? Bir de antalya'da kurs var mı bildiğiniz? Teşekkürler şimdiden.

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Solak daha sağlıklı olur diğer türlü'de pek fark etmez gerçi ama çevirip denedikten sonra'da solak gitar almak isteyebilirsin
    antalyada bunu buldum
    http://www.esm.com.tr/elektro-gitar-dersleri/

1|0
    0|0
  • Valla jimi hendrix solak çalıyordu :) elektroyu Ayrıca Antalyadayım benim bir tanıdık var istersen onla konuşurum var mı yok mu elektro gitar dersi veren diye

0|0
    0|0
    • Solak çalacağım ben de galiba 😂 valla kurs bulabilirseniz çok çok sevinirdim aslında.

• bir gitar dersi veren abi vardı bana ama klasik elektro veren var mı bilemem ona bir sorayım eğer tanıdığı varsa ben söylerim, ayrıca jimi hendrixi izle derim

• Teşekkürler 💫

Kızlar Ne Diyor 1

• Sağ elle alıştır kendini

0|0
    0|0
    • Alışabilir miyim ki? Solaklar sağ elle çalınca ne kadar uğraşsalar da o kadar gelişemiyor dediler. Kafam karıştı 😔

• Bende solagim yapamam gibime geliyo sağ elim işlevsiz resmen ama bilmiyorum belki sen yapabilirsin 😂

• Benim de öyle işte 😂 hadi hayırlısı

Yükleniyor...