Bir is yerini ne gibi seylerle temsil edebiliriz?

Simdi benim bir is yerini temsil etmem gerekiyor küçük tanitici seylerle, ne gibi seyler yapabilirim? Mesela tanitici bir afis gibi, küçük kutular falan? akliniza ne geliyorsa yazin nolur çok önemlii :(

Güncellemeler:
Arkadaslar matbaa yeri oldugu için bir kutu boya alsam ve üzerine logosunu falan koysam olur mu?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• temsil derken reklammı yapçaksın anahtarlık çakmak bu tarz şeyler olur buzdolabı magneti olur kalem olur bloknot olur birsürü bişiler

1|0
    0|0
    • aynen öyle tarz seyler olmali, ama daha orjinal birseyler bulun dediler, baska ne yapabilirim?

• o zaman baskı yapan şirkete sölersin birtane numuna yaparlar sana usbden başka aklıma gelen anahtarlık ve çakmak gerçi şirket ne şirketi ona görede bişiler uydurulabilir

• Matbaa, baski yapiyorlar

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen kendin temsil edeceksin, fikir alma bu konuda.

Yazdığımı da doğru anla.

Kendi fikirlerin üzerine inşa et.

Başkasının fikirleri üzerine kat çıktığında bir birinden bağımsız bağlantısız olur ve alt yapısını bilmediğinden sağlıklı bir sonuç elde edemezsin.

İş yerini temsil edeceksen öncelikle müşteri kitleni doğru belirlemen lazım ve bu kitlenin ilgisini çekecek beğeneceği düşüncelere yönelmen lazım.

Halledersin.

0|0
    0|0
    • Öyle degil :)

Simdi firmayi temsil etmek için, küçük hediyelik seyler yapmam lazim, reklamlarini yapmak için

• Öyle değil diyorsun da ona istinaden yazdım bende.

Bir daha oku bence.

Bire bir cümle tahsilatı yerine genel mantığa odaklan :)

Firma ne üzerine çalışıyorsa, müşteri kitleni kimler oluşturuyorsa onlara uygun bir şeyler yapman gerekli.

Teknoloji devrinde usb disk tarzında bir seçenek düşünülebilir.

Yaptığınız iş nedir? Müşteri kitleniz kimdir? bunlara bağlı olarak düşün diyorum.

Bilgisayar sektöründeyseniz son kullanıcı kitleniz varsa mouse pad, mouse tarzında.

İş ve müşteriye uygun.

• Matbaa is yeri, daha çok magazinler falan basiliyor

• iş yeri için bir maskot oluşturmakla başlamak gerek işe

1|0
    0|0
    • Hediyelik reklam amaci ürünler lazim :/

• Kalem yapacagim zaten anahtarlik çok klasik olur dediler

• kalem de klasik :)) ama kalem olacaksa kaliteli bişey olsun

• İş yerinin yaptıgı sosyal sorumluluk projesi varsa olabilir, icraatleri olabilir, kısa video tanıtımı olabilir..

0|0
    0|0
  • mouse pedi

0|0
    0|0
  • giyimle

0|0
    0|0
    • yanlis anlasildim, reklamini yapmak için hediyelik ürünler lazim

• Logo, slogan, maket v.b. gibi.

0|0
    0|0
    • Logo zaten var, slogan olmuyor hediyelik tarzi birseyler

• kutu boya al ve üzerine logosunu falan koy

0|0
    0|0
  • isimle

0|0
    0|0
    • Öyle degil, mesela küçük hediyelik reklam amaci ürünler

Kızlar Ne Diyor 2

• kupa kalemlık olabılır mesela bır kutu dusun kutunun dısında o markanın amblemı ya da ısmı sloganı olur ıcındede sadece amblemının oldugu kupa olabılır termos olabılır mesela polar battanıye sus yastıgı olabılır kucuk fanuslar var uzerıne amblemını yaptırırsın o dedıgım fanus sundan: link baskada gelırse aklıma yazarım

1|0
    0|0
    • Süpersin ya, valla birseyler lazimda ne yapacagimi bile bilmiyorum :(

• yanı matbaanızın adını duyuracaksanız ınsanların kullanak zorunda oldugu seyler uzerınne yapabılırsın

• Ne gibi seyler olabilir?

• insanların her zaman dikkatini çekmesi gerekiyor telefonlar insanların sürekli elinded teleefon kılıfı olabilir marka üstünde diye kimse takmak istemez onun o dezavantajı var onun haricinde anahtarlık olabilir ya da not defteri yapabilir

1|0
    0|0
    • küçük not kagitlari olur ya onlarin üzerinede bassam logoyu olurmu

Yükleniyor...