Yorumlarınızı merak ettim

Bu ve benzeri sosyal paylaşım sitelerinde profil resmi olarak body salonlarında verdiği uğraş neticesinde sixpackli yarı çıplak resim koyan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
kendi yorumumdur lafım biraz da candybia, ve deli35'e; kıskanmıyorum o tür erkekleri zira 1.5 yıldır ben de fitness ve body yapıyorum, gayet sexepal bir vücudum var. ki bunun meyvesini de çok aldım. antalya gibi plaj kültürü gelişmiş bir şehirde yaşıyorum. ama hiçbir zaman plaj ayıları gibi kasım kasım yürüyerek boy atmadım. genelde flörtlermle ve kankalarımla efendice yüzdük. spor iyidir fakat kendin için yapacan, gösteriş için değil. ve deli35 hakarete gerek yok adam gibi yorum yap yapacaksan

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• zavallilar diye hep guluyorum

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Fark etmez ,ne yaparlarsa yapsınlar..

0|1
    0|0
  • ezik

0|1
    1|1
  • Güncellemende çok haklısın

0|1
    0|1
  • sacma gereksiz muhatap olmam

0|1
    1|1
  • Emeklerinin karsiligini alma cabasindalar. Sen gormezsen ben gormezsem kim gorecek bu kaslari

2|1
    0|0
  • Kıskançlık çanlarına biri dur desin!

0|2
    0|0
  • Sapık diye direk arkadaş isteklerini kabul etmiyorum.

1|0
    1|1
  • İlginçler :)

0|0
    0|1
  • Itici , çok itici .

0|1
    1|2
    • hehe sen kendı fotona bakmıyonmu hıc :)

• resimle alakalı deılmıs sımdı baktım sen dırek ıtıcısınn

• Sen kendi tipine bak , gerizekalı . Aptal gibisin aynı . Vucudunda bir halta yaramaz .

Erkekler Ne Diyor 7

• Ne alaka şimdi bu?

İsteyen istediği resmi, fotoğrafı koymakta özgürdür. AŞırıya ve müstehcen içeriğe kaçmadığı sürece... Şuursuz insan diye nitelendirenleri de kınıyorum. Belli bir bilinç ve mentaliteyle hareket insanların özgürlüklerine kimse karışamaz. Spor salonuna gidiyorsam vucudumu kendimi sevdiğim içindir. . Kötü de olsa itici de olsa beni mutlu eder. Spor yapan erkekler uzun zamandır topa tutuluyor. Yok vucudun yağlıi yok fotoya bak, yok kaslarıyla gösteriş yapıyor gibisinden. Ne bu çekememezlik. Arkadaş herkes kendisiyle ilgilensin size ne milletin fotoğrafından ? Müstehcen içerik paylaşıyorsa hakkınız var şikayet bile edin. Herkes gözlerini, kafasını koyacak diye bir kaide yok. Lütfen bu konuda daha özverili ve anlayışlı olun insanı değerlere saygı duyalım.

1|0
    0|3
  • Len bılader erkekler koyunca sorun oluyo da kızlar koyunca apısıp kalıyonuz yalakalık yapıonuz ne ayaksınız len

1|1
    0|0
  • İsteyen istedigini yapsin cevaplari rezil olcude olduktan sonra cinsiyete bakmaz

0|0
    1|1
  • hepsinin qöt oldunu düşünüyorum :p ayrıca sosyal olmadıklarını +( kafda gelişecek birşey bulamadıkları için bu tür aktivitere katıldıklarını düşünüyorum ve parentezi kapatıyorum) :p

0|0
    0|0
  • bazen sırf o resmi koymak içni vucut yaptıklarını düşünüyorum.. yani doğal halleriyle bir bok yapamayan ezik tiplerin dikkati başka yöne çekme çalışması :)) saygı duyarım

0|0
    1|1
  • Güven duyacakları başka şeyleri olmadığı için olsa gerek... Kas dışında bir şeyleri yoktur

0|0
    0|1
  • Takılsınlar bro salla gitsin..

0|0
    1|1
Yükleniyor...