Çalabildiğiniz veya çalmak istediğiniz enstrümanlar neler?

Müziğe ilgisi olmayan var mı bilmiyorum fakat müziğe ilgisi olan herkes illa ki bir müzik aleti çalmak istemiştir belki de bunu eylem haline getirmiştir. Peki siz ne çalıyorsunuz veya ne çalmak isterdiniz? Ben bağlama çalmayı küçüklüğümden beri istemişimdir ve bu isteğimi bu sene tek başıma öğrenerek gerçekleştirdim :)

1|1
13|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Enstrümanları bırak ıslık çalsam yeter valla bak :(

0|2
    0|0
    • OOO de ve sonra o ağız şeklini küçült ve nefesini vermeyi dene tabi dilinin sağ ve sol kısmını damağa yapıştır. Dil biraz üst dişlere uzak kalsın. Sonra sanırım başarırsın şu an öttürdüğüm ıslığın yapılışını tarif ettim :D

• @iSooo1 Yok Allah tarafından gönderilen bir enerjiyle çalmayı planlıyordum :D

• hahah öyle bir şey olursa bildir mucize gibi bir şey olur :D

• Keman çalmak istemiştim hep

0|1
    0|0
  • Keman çalmak isterdim

0|1
    0|0
  • büyük bir hevesle Elektro gitar alıp kursa gitmiştim öğrendim de ama hayalimdeki gibi olmadı :D gruplarda barlarda falan çalarım diye düşünüyordum :D okullar açılsın fakültedeki arkadaşlarla umarım bişeyler yaparım :D nasip olursa kemana başlıycam

0|1
    0|0
  • Keman

0|1
    0|0
  • Gitar çalmaya başladım. Çalmadan vazgeçtim. Hem sabır işi hemde zor iş.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle çok zor, nota bilgisi ve müzik kulağının bir arada olması gerekiyor. Bir de söylemeden de olmuyor tabii

• Sen öyle diyorsan...

• Herkesin yeteneği farklıdır tabii :)

• flüt :)

0|1
    0|0
  • Çello ve yan flut caliyorum ama kucuklukten beri hayalim piyano calmakti

0|1
    0|0
  • Saz çalmak, öğrenmek istiyorum.

0|1
    0|0
    • Tek başıma öğrendim, gitar kadar zor değil ve gitardan çok daha zevkli :) kesinlikle öğrenmelisiniz :)

• Gitarda nota bilginizin olması zorunluluk gibi bir şey. Bağlama öyle değil mesela. Gitarda sürekli ritim tutarsınız ve yeterince iyi yaptığınızı düşünmezseniz bir süre sonra sıkılır bırakırsınız (arkadaşımdan biliyorum) bağlamada 7 tel var sizin işinizi görecek ise en alttaki 3 tel :)

• Teşekkür ederim..

• Flüt ilkokuldan 😂

0|1
    0|0
  • Keman çalıyorum

0|1
    0|0
    • Kemana aşırı ilgim var, hocam kursa gittiniz mi? Ne kadar sürede öğrendiniz?

• Kursa gittim 3 yıl 4. yıl öğretmenime yeni öğrenciler konusunda yardım ediyordum küçük çocuklara notaları ve yerlerini öğretiyordum ☺️

• Vay be. Cidden çok güzel bir duygu olmalı. Bağlamadan sonra kemana geçebilirim :)

• kesinlikle gitar çalmak istiyorummmmmm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Darbuka, gitar, piyano, flüt... Aslında ses çıkan her bir enstrümanı kullanmak ve bir tecrübe edinmek isterim.

0|1
    0|0
  • Gitar ve Piyano çalmak isterdim

0|1
    0|0
  • şimdi fark ettim hiçbirini çalmak istemiyorum

0|1
    0|0
  • Hep bateri çalmak isterim ama olmuyor işte :D

0|1
    0|0
  • bağlama çalıyorum.