Duman konseri sorunsalı.

zonguldakta bülent ecevit üniversitesinde konseri var. kaç gündür bekliyorum. babam izin vermedi tek gitmeme. ben ereğlideyim lisedeyim. acaba babam ve annemle gitsem çok mu komik olur babama daha sormadım ama annem dumanı seviyor ben gelirim dedi. mecbur babam getirecek ailece dumana gitsek çok mu komik olur? :D

ama ben gerçekten yıllardır dinliyorum. o hissi bir de canlı olarak yaşamak istiyorum nasıl olur :D

Güncellemeler:
tamam hepinize teşekkürler sizi çok seviyorum bakalım babam bu işe ne diyecek görüşmek üzere :)))

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• komik falan olmaz aksine sizin için de güzel olur. sonuçta konserde sevdiğin sanatçıyı dinlemeye gidiyorsun, sen mutluysan gerisi yalan ;)

1|0
    0|0
  • yotubeden izle daha iyi

1|0
    0|0
  • N'olacak takılın gitsin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• komik olacak bişey yok gidilebilir

1|0
    0|0
  • yok canım gidebilrsin üniveristede yapılan konserler herkese açık oluo zaten.hangi lisedesin?çilek festvlinin ünide yapılmış daha küçük çaplısı gibi düşün

1|0
    0|0
  • Ya ben Ytü de im bizim okula bile gelmiyor valla kıymetini bil.hele ki ücretsizse.off yerinde olmak isterdim ki duman bende bir aşk gibi.

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın ki neden sana izin vermiyor baban?

1|0
    0|0
    • lise son biraz uzak kalıyor

• annenle gidebilirsin ben konsere ailecene gelen insanları gördüm komik veya tuhaf durmuyor.

Yükleniyor...