Nasil olmus ☺☺? Henuz bitti?

Nasil olmus ☺☺? Henuz bitti?

0|1
17|28

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Çok suratsız bir şey bu :D

1|1
    0|0
  • Ressam resminde yüzsüz bir bayanı mı anlatmak istemiş?

Resme gelince yüzü olsaydı ve arka plana da ufak tefek çiziklerle şekil verseymiş iyiymiş diyorum :) El konusunda yeteneğin düşük sanırsam çizmeye üşenir gibi gizlemişsin :)

Başarılarının devamını dilerim :)

0|0
    0|0
  • Kiz sen moda tasarim oku lan sende yetenek var

0|0
    0|0
  • o pantalonun boyu ney allah aşkına cek daha yukarı cek kafasına kadar cek :D

1|0
    0|0
  • pablo bokasso

1|0
    0|0
  • Güzel olmuş

0|0
    0|0
  • Fen degil

0|0
    0|0
  • cool. s

0|0
    0|0
  • kotu

0|0
    0|0
  • sende yetenek var fena değil

0|0
    0|0
  • Teknigin iyi gelistirmen lazim 😂

0|0
    0|0
  • kötü

0|0
    0|0
  • Gayet basarili

0|0
    0|0
  • Berbat😂😂

0|0
    0|0
    • Tam " cok komik 😂 :/ " yazicaktim ki, senin sen oldugunu fark ettim 😂 😂

• Saka saka Harika dostum kötü yorumlara aldırış etme , bunun daha iyisini yapabilirsin.

• Onca yorum icerisinden en mantiklisi bu :) Ben birisinde en ufak bir konudan, bir yetenek gorsem hemen desteklemeye, onu en iyisini yapmaya zorlarim ama cogu insan aksine kostek oluyor. Halbuki destek olsalar ve o kisi basarsa bu ulkece faydamiza olur.. :)

• Çoh hoş

0|0
    0|0
  • Gözlerini çok beğendim

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • Bu ney la 😂😂😂

0|0
    0|0
  • gayet guzel ve basit bir calisma olmus, moda tasarim mi okumak istiyorsun? :)

0|0
    0|0
    • Basit bir calisma mi? Yurt disinda copic marker denilen kalemler var, tek bir dokunus bile golgelendirme gibi oluyor, renk renk jel kalemler kullaniyorlar. Ama o malzemeler Turkiyede satilmiyor ve internetten alsam bile 100 renk 600 tl gibi bir fiyata geliyor. Ben kendi imkanlarimla sadece 48 renk kalem, siyah keceli ve beyaz jel kalemle yaptim :)

• Evet birde tamamen arastırıp net çalışmam lazım.. Resim alanında Türkiye'de çok olup Turklere çalışmam bu imkanlarla kısıtlı ama bu hobimş hiç kaybetmeyip bunu geliştirmem lazım. En en basitinden ileride resim kursuna gidebilirim , henüz hiç gitmedim

• Dogru, sana bol sanslar oyle ise... bencede cizmeyi birakma kendini gelistir kursa yazil mutlaka en azindan dene :) Umar istedigin yeri kazanirsin ve sana son tavsiyem inglizce'yi kesinlikle hallet en kisa zamanda cunki bu seni onunu acicakdir fazlasiyla.

• elıne sağlık

0|0
    0|0
  • Bu ya.

0|0
    0|0
  • Vay cok tarz bisey olmus

0|0
    0|0
  • guzel ama saclar biraz daha duzgun olabilirdi

0|0
    0|0
  • Vaovv. Mukemmel.

0|0
    0|0
  • Modelist misin güzelde yani bı sıcakta garip

0|0
    0|0
  • Beğendim.

0|0
    0|0
  • Yaka uyumsuzluğunu umarım göruyorsundur.

0|0
    0|0
    • Hadi yaa.. Oyleyse daha iyisini sen yap!

• Dahi lafını kendime mi kullandım. Disleksi olan benim, okuduğunu anlmada sorunu olan siZsşniz. Ne boş insanlarsınız, konuşmandaki çelişkileri, anlamları duzeltir misin? Sana cevap vermem yanlış ama..

• Sana, bana cevap vermen için ücret ödeyen bir kurum var mı acaba? Hayır, bu kadar kuyruk acısına hangi kelimem sebep oldu merak ediyorum... Diğer yandan;
      Kıvrımları belirginleşmemiş beynin ile sen bana laf sokmaya mı çalıştın?
      Acı olan ne biliyor musun? Kitaplardan öğrendiğin 3-5 kelime ile filozof edalarında takılıp, bir yumurta bile kıramayış oluşun...

Kızlar Ne Diyor 16

• İyi sayılır.

0|0
    0|0
  • Rüküş

0|0
    0|0
  • çok iyi

0|0
    0|0
  • Çizimin güzel ama renk uyumlarını beğenmedim.. Yüksek bel pantolon ve uzun ceket olmamış birbirlerini çok boğmuşlar.. Ceketin icindeki büstiyer olup bel açıklığı verseydin daha tatlı dururdu.. Hem pantolon ve ceket birbirini boğmazdıda.. Ama cizimin güzel :)

0|0
    0|0
  • Güzel olmuş

0|0
    0|0
  • Cici gibi

0|0
    0|0
  • Guzell olmus

0|0
    0|0
  • Ayarsız biraz

0|0
    0|0
  • Güzel çizmişsin eline sağlık. Kombini de iyiyms :)

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • Wooww

0|0
    0|0
  • guzel

0|0
    0|0
  • Çok güzel

0|0
    0|0
  • Sanki saçlara biraz daha yogunlasabilirmissin ama yinede guzel:)

0|0
    0|0
    • Saclara yogunlasabilecegim tonlarda kalemleri ver yapiyim :D

• Eleştirmiş olmak için mantıksız bir şekilde eleştirenlerin yorumunu gordunmu? Rukus diyen bile var, sırf boş muhabbet yapıyorlar. Ks'yi kullandıgımdan beri ilk defa bu kadar msntıksız ve sert eleştirileri gordum ve ilk defa yorumlarla sert bir tepki verdim. Burdaki yorumları ekeştirileri tabiki çok onemsemiyorum ama yinede sert cıkıştım sana, diğer yorumlardan ayıramadım ozur dilerim

• Boşver milleti.. başarılar..

• begendim.

0|0
    0|0
  • Çok başarılı bence. Kendi tasarladigin ilgin biseyler de var mi?

0|0
    0|0
    • Hobi olarak yapiyorum ara ara, o da cizilmis bir resme bakarak.. kendim tasarladigim resimlerde var da daha az. Sadece kiyafet degil, bazen cizgili film kahramanlari uretip onlari ozelliklendiriyorum, bazen de icat kurgulayip onu ciziyorum. Almak istedigim/yaptirmak istedigim urun/kiyafetleri cizip satin aldigim da oluyor

• kendinde tasarla ya cok güzel yetenek resim, kesin kullan.

• Ama kendi tasarladigim kiyafeeri cizmek icin resim yetenegimi gelistirmem lazim, su asamada olmaz

Yükleniyor...