Reenkarnasyona inanır mısınız? inanmıyorsanız bile hangi hayvan olarak dönmek isterdiniz?

Çoğumuzun bildiği gibi çeşitli eski kültürlerde ve geçmişte yakın olduğumuz Şamanizm de bu inanç vardır.
İçimizde ki hayvan oğlu hayvanları keşfedelim bakalım :)
ben Jaguar olarak dönmeyi isterdim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Reenkarnasyon evreleri gereği bir sonraki hayatında hayvan olman mümkün değildir. Taş ile başlar, insanla biter. Farkındalık evresine ulaşıp, deneyimlerinden alman gereken dersleri alamazsan bir önceki hayatında yaptığın hataları telafi edebilmek adına belirli sınavlardan geçtiğin hayatları yaşamaya devam edersin.

0|0
    0|0
    • reenkarnasyon ruh göçüdür, hangi kültüre göre yorumladın bilmiyorum fakat, genel inanış başka bir varlık olarak geleceğin yönündedir.

• ''Gerileme yoktur, yani insan gene insan olarak doğar; ceza olsun diye bitki ya da hayvan bedeninde doğmaz. '' insan sureti ruh için son evredir. www.astroset.com/bireysel_gelisim/psi/p28.htm

• bak senin demek istediğinde doğru olabilir fakat ben bunu şaman ve budist inancına göre yorumlayıp, sorumu sordum.
      yıllar önce bir film izlemiştim ''eega'' Bollywood filmiydi galiba, bir karasineğin reenkarne olup intikamını alma çabasını anlatıyordu.
      yani hindularda ve şamanlarda bu inanç var, bir sinek bile insan bedenine reenkarne olabiliyor.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• İnanmıyorum

0|0
    0|0
  • İnanmam. Hiç bir hayvan da olmak istemezdim.

0|0
    0|0
  • İnanmam

0|0
    0|0
  • Kaplan

0|0
    0|0
  • Panter

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum

0|0
    0|0
  • Siyah mavi gözlü asil bir panter olarak gelmek isterdim

0|0
    0|0
  • Kedii yatar dururum

0|0
    0|0
  • leopar.

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum o yüzden dusunmememe gerek yok

0|0
    0|0
    • ben zaten inanmasan bile ne olarak dönmek isterdin diye sordum.
      yani madem düşünmene gerek yok, buralara yorum atıp o güzel (dusun me-me-me) türkçeni bizlere sunmasaydın.

• Yılan

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum , fakat at olarak dönmek isterdim

0|0
    0|0
  • inanmıyorum ama çita olmayı isterdim dfgsfd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• reankarnasyonda hayvan olarak dönüş yoktur.

0|0
    0|0
    • hinduizm ve animizm de başka bir formda veya bedende ruh göçü olacağına dair bir inanç var.
      sen bu bilgiyi hangi kültürün inanışına göre verdin bilemiyorum ama bazılarında da çengelköy hıyarı olarak dönmek de bir ihtimal tabi :D

• Hinduzm de var evet. ismini tam olarat hatırlayamadım. ama ruh tekamülünü tamamlayıncaya kadan tekrar tekrar insan hayvan olarak dünyaya gelebilir. Ama bu o inanışa aittir. Reankarnosyonda ise ruhun hayvan bedeninde dönüşü yoktur ruh yanlızca insan bedeninde geri döner. ayrılması gereken nokta bu. ruh hayvan bedeninde dönüş yapabiliyorsa o reankarnasyon değil onun başka bir adı var. Hay hafızama bir türlü hatırlayamadım adını.

• Panda. Akşama kadar ye iç yat bide üstüne çok sevimli ol. Daha ne olsun 😂😂

0|0
    0|0
  • Açın cmylmz dinleyin

0|0
    0|0
Yükleniyor...