Korku filmi istiyoruuuum? Ne izlemeliyim :) ?

Yakşamlar.
Film izleyeyim dedim ama kararsız kaldım.
Korku istiyorum ama hangisini izleyeceğim :(
Rica etsem bana korku filmi önerir misiniz? :) Palyaçolu olabilir, katilli olabilir, zombili olabilir, cinli ruhlu vs olabilir hiiiç fark etmez :) Şimdiden teşekkür ederimm :)

Güncellemeler:
Dabbe 6 yı izledim çok şükür :D Ama söylediğiniz tüm filmleri not ettim, yaz tatilinde izleyeceğim :D İlginiz için teşekkür ederim! :)

0|0
17|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• şeytan 1973,1974 izleyebilirsin eskiden izlemiştim birde ev tek ve gece yarısı izlemiştim bana sadece efekten dolayı gerilim gelmişti. Hatta çekimlerde senarist, dublör ölmüş yangın çıkmış sette başrol parmağını kırmış.. Rec:ölüm çığlığı bu filmi tavsiye ediyorum. Session, Halka, Mungo Gölü, The Orphanage:Yetimhane keyifli izlemeler.

1|0
    0|0
  • Karadedeler filmini tavsiye ederim fakat olay gercek yasanmistir film icin degil arastirma icin çekilen kamera kayitlari montajsiz goruntuler sb. Den renkliye cevirilerek piyasaya surulmustur namaz abdesti alip 11 ayetel kursu 11 felak nas okuyup biraz selavat vererek abdestli sekilde filmi izlemeni tavsiye ederim unutma olaylarin tamami gercek ve filim yapmak icin cekilmemiş ortada yazilmis bir seneryo yok seneryo hayatin ta kendisi

1|0
    0|0
    • izlemiştim ama dua kısmını yapmam gerektiğini bilmiyodum

• Bana çok anlatma

• :))) gerekmedikce kimseye anlatmam, hasta biri gorursem ve biraz muhabbetim varsa biseyler yazar boynuna takmasi icin veririm sormadikca ona bile anlatmam

• korku seansi
    lanetli tepe
    kuzuların sessizliğı
    28. hafta
    tepenin gözleri
    İNSAN KIRKAYAK ( Dünyanin en korkunc filmlerinden biri )

1|0
    0|0
  • Korku seansı 1-2

1|0
    0|0
  • şeytaniracimi tek başına karanlık odada evde kimse olmadığı zaman izle altına sıçarsan yazarsın buraya

1|0
    0|0
  • Eski bir film ama Stephen King Rose Red Konağı biraz uzun bir filmdir. Sadece konakta geçer ve her odasında ayrı gerilim =) iyi seyirler.

1|0
    0|0
  • Sevgili bacım benim sana 3 film tavsiyem var bunlar ;
    1-13. Cuma ( Jason var doğrama işi ile meşgul bir kardeşimiz )
    2-Elm Sokağında Kabus ( Freddy'i de artık bilmiyosan yani :/ )
    3-Korku Seansı ( Özellikle bu )

0|0
    0|0
    • Sevgili abicim, 13. cuma ve elm sokağını izlememiştim güzel seçenekler oldu teşekkür ederim :)

• koku bır katılın hıkayesı

1|0
    0|0
  • Teksas katliamı serileri korku kapanı serileri otel 1,2_3 :)))

1|0
    0|0
  • Kötü ruh izle

1|0
    0|0
  • The conjuring 1-2
    mama
    İnsidious1-2

1|0
    0|0
  • Siccin 1-2, üç harfliler marid-habis..

1|0
    0|0
  • Korku Seansı 1 ve 2 sonra gel buraya cevap yaz :D

1|0
    0|0
  • Mezarına tüküreceğim serileri

1|0
    0|0
  • Anormal aktivite 😀

1|0
    0|0
  • kansız-gerilimli bir film 1976 yapım
    rosemary's child

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Dabbe 3

1|0
    0|0
  • Korku seansı
    Ammar karabüyü

0|0
    0|0
  • ben de arıyorum

0|0
    0|0
  • korku seansı , şeytan , testere ve cehenneme bir adım...

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 17

Yükleniyor...